Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ρίνα είναι καινούρια άφιξη στην χώρα μας και σήμερα ήταν η πρώτη της μέρα στην δουλειά. Πρόκειται για μία όμορφη κοπέλα,κατά δήλωση της απο Ουκρανία,λεπτή, κοντή,με όμορφο σώμα,μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της,πίσω στην μέση της φέρει τατού καθώς και πίσω στον αυχένα έχει κάτι αστεράκια νομίζω η tribal ιδεογράμματα.Το μόνο σίγουρο είναι ότι είναι αρκετά όμορφη. Στο σαλόνι παρουσιάστηκε με θετική ενέργεια και έκανε βόλτα γύρω απο τον στύλο. Σαν πρόγραμμα ανακοινώθηκε όλα πλην του πρωκτικου.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο με την ίδια θετική αύρα που είχε και στο σαλόνι.Ελληνικά δεν γνωρίζει αλλά μιλάει πάρα πολύ καλά Αγγλικά οπότε μπορείς να συνεννοηθείς.Όπως ήμασταν όρθιοι αγκαλιαστήκαμε και άρχισα να φιλάω τα όμορφα και στητά στήθη της και το λαιμουδάκι της.Φιλάκια στο στόμα τα απέφευγε ευγενικά.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι και ανέβηκε απο πάνω μου και συνεχίσαμε τις αγκαλιές και τα φιλάκια. Με τέτοιο όμορφο μωράκι η στύση ήταν αρκετά εύκολη υπόθεση.Κατόπιν κατέβηκε κάτω στα πόδια μου και αφού καθάρισε το πέος με μωρομάντηλο ξεκίνησε το τσιμπούκι. Το τσιμπούκι της στην αρχή ήταν με χέρι και κατόπιν το απέσυρε κατόπιν υπόδείξεως μου. Η πίπα της ήταν σχετικά καλή,περιθώρια βελτιώσεως όμως υπάρχουν.Εκεί που ήταν καλύτερη ήταν όταν της είπα να μου περιποιηθεί και τους όρχεις. Η γλώσσα της διέτρεχε όλη σχεδόν την περιοχή.
Σε πρόταση μου για 69 μου αρνήθηκε χαμογελώντας αλλά πάραυτα την γύρισα και την έφερα σε θέση χωρίς να προβάλει κάποια αντίσταση.Άρχισα να γλύφω το μουνάκι της και από τους σπασμούς κατάλαβα ότι της αρέσει αλλά δεν ήθελε να τελειώσει. Την έγλυψα κάμποσο και κατόπιν μόνη της γύρισε και μου πέρασε το προφυλακτικό με το στόμα της.
Η Ρίνα καβάλησε τον πούτσο και άρχισε να με γαμάει με το μουνί της. Τα καθίσματα της ήταν βαθιά και κουνούσε και την λεκάνη της ρυθμικά για να νιώθει το όργανο μου. Την έφερα κοντά μου και της είπα να με φιλάει και αυτή άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και να αναστενάζει στο αυτί μου όσο την γαμούσα. Κατόπιν πήρε την πρωτοβουλία πάλι αυτή και συνέχισε να γαμάει τον πούτσο μου.
Στην στάση του πισοκωλητού είχε πάρει την σωστή θέση και μπορούσα να μπαίνω βαθιά μέσα της θαυμάζοντας και το αποτέλεσμα. Η αίσθηση απο το μουνί της ήταν αρκετά ικανοποιητική και όπως την γαμούσα πήγα να χύσω αλλά κρατήθηκα και το έσωσα. Τότε το γκομενάκι πήρε την τζελ και έβαλε στο μουνί της. Τότε κατάλαβα ότι η ικανοποιητική αίσθηση ήταν ένας παράγοντας σφιχτού μουνιού και χωρίς λιπαντικό. Συνέχισα να την γαμάω δυνατά στβην στάση του πισοκωλητού με το γκομενάκι να βογγάει και να μου λέει σούπερ.
Το σεξ συνεχίστηκε και στην ιεραποστολική στάση,έκανα κάποιες απόπειρες για φιλάκια στο στόμα αλλά δυστυχώς δεν πήρα. Παρόλα αυτά οι διεισδύσεις ήταν βαθιές και το γκομενάκι δεν έκλεβε. Σίγουρα το ευχαριστιόταν το πήδημα από τις εκφράσεις του προσώπου της.
Στην συνέχεια αφαίρεσα το προφυλακτικό και της είπα να με τελειώσε με τσιμπούκι αλλά η Ρίνα μου είπε ότι αυτό δεν το κάνει.Οπότε το όλα πλην κώλου δεν ισχύει απόλυτα στο πρόγραμμα. Οπότε ολοκλήρωσα στο όμορφο κορμάκι της κοπέλας.
Μόλις τέλειωσα πήγα να της φέρω χαρτί να σκουπιστεί αλλά η Ρίνα έκανε κάτι που μου άρεσε. Αντί να βιαστεί να φύγει μπήκε μέσα στην ντουσιέρα και άρχισε να κάνει ντουζ ενώ εγώ θαύμαζα το υπέροχο κορμί της. Σε μία φάση σκέφτηκα να μπω και εγώ μαζί με το μωράκι αλλά κράτησα τύπο.Κατόπιν μόλις βγήκε μου είπε ότι μπορώ να μπω και εγώ αλλά μου διευκρίνησε ότι πετσέτα δεν έχει. Πράγματι όταν είχα ξαναπεράσει απο αυτό το σπιτάκι θυμάμαι ότι για την χρήση της ντουζιέρας αξίωναν το επιπρόσθετο αντίτιμο των 5 ευρώ. Μπήκα και εγω και πλύθηκα τοπικά ενώ το μωράκι έβαζε τα εσώρουχα του χαλαρά και μιλούσαμε. Κατόπιν μου έδωσε φιλάκι μου είπε ότι πέρασε σούπερ και ανανεώσαμε το ραντεβού μας.
Εν κατακλείδι μπορώ να πω ότι έμεινα ικανοποιημένος απο την όλη στάση της κοπέλας στο δωμάτιο, ήταν ευγενική,ζεστή,κοινωνική, χωρίς να κλέβει στο σεξ,με συμμετοχή και προπάντον αρκετά φυσική στις αντιδράσεις της χωρίς να προσποιείται. Μπορώ να την προτείνω προς δοκιμή γιατί συνδιάζει το πακέτο εμφάνισης και καλών υπηρεσιών.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Ρίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2017
Ντουσ χωρις πετσετες οι γυφταροι!
DN
Duke Nukem
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1