Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βρισκωμενος κοντα στην πλατεια Αττικης το μεσιμερακι περασα απο την Περγαμου αλλα λογο λαικης αγορας καποια σπιτια ηταν κλειστα οποτε κατεληξα στην Ρεμουνδου οπου ανεβηκα στο 21α να δω τι εχει και εκει ειδα την ενα κοριτσι σαν αυτα της διπλανης πορτας την Τζενη Η Τζενη ειναι μια ρωσιδα κοντα στα 25 ξανθια με μαλλι μεχρι στους ομουςμε ωραιο μπαμπατσικο σωμα και γλυκο προσωπο με εντονα τα ρωσικα χαρακτηριστικά
στο προγραμμα της εχει οπως με ενημερωσε η τσατσα ειναι φουλ εκτος κολου οποτε πληρωσα και περασα στα ενδωτερα
Τωρα στα του αγωνα η Τζενη ξεκινησε να με χαιδευει και να γλυφει τις θυλες μου η πιπα ακαποτη παρα μα παρα πολυ καλη καραμελωνη τα αρχιδια ενω γλυφει και παιζει τον πουτσο με την γλωσσα της σε ολλο το μικος του εκανα και 69 που ηταν απιθα νομετα περασμα καποτας και με καβαλησε και κοπανιωτας πανω μου ενω μου εδωσε και μερικα πεταχτα φιλια μεχρι που ηρθε το τελος. κατα την διαρκεια του αγωνα η τσατσα δεν ενωχλησε
Οταν ντυθηκα και κανοντας να βγω απο το δωματιο ειδα να μπαινει στην κουζινα μια μελαγχρινη κοπελα μικρη σε ηλικια με ενα κολητο ντεκολτε μπλουζακι με μεγαλα βυζια ρωτησα την τσατσα πια ειναι και μου ειπε η απογευματινη Βαρδια η Ελλη απο Βουλγαρια και ζητησα να την δω οπως ειναι με τα ρουχα πραγμα που εγινε και εκει τα εχασα η κοπελα ειναι γυρο στα 20 με δυο πολυ μεγαλα βυζια σιγουρα 4αρι εαν δεν ειχα μια δουλεια θα ξαναπερνουσα να την επερνα. Οποιος συναγωνιστης την εχει δοκιμασει ΠΑΡΑΚΑΛΩ να μου πει τι λεει
συστηνω την Τζενη ανεπιφυλακτα ειναι πολυ καλη αλλα συντομα θα ξαναπαω για τις ΒΥΖΑΡΕΣ της Ελλης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζένη
ANDREIOS
Μέγας
Εγγραφή:
22 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.650
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, villy blond, taper

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού