Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματινή επίσκεψη στον οίκο του 3α της Ιωαννίνων,στην βάρδια η Έλενα.

Με τσαχπίνικα μάγκικο στυλάκι ήρθε στο σαλόνι έκανε μια στροφή και η γυναίκα της υπηρεσίας λες και είχε βάλει κασσέτα στο fast forward μου ανέλυσε τις υπηρεσίες.Μεγάλο χαμόγελο

Έδωσα το μπλέ εισιτήριο και εισήλθα στο δωμάτιο.Κουλ

Μετά από λίγα λεπτά ήρθε και η Ελένη με το άγριο στυλάκι της και με ρώτησε εαν θέλω ασκούφωτο στοματικό σεξ,της απάντησα θετικά και ξεκίνησε μια πεολειχία πολύ καλή με σωστές κινήσεις και εξυπηρέτηση των σάκων με τις μπάλες μετά από δική μου προτροπή.

Απόλαυση το πολύ όμορφο στήθος της το οποίο είχε απίστευτη αφή.

Ματάκι
Όταν ήρθε μια καλή στύση μου πέρασε το προφυλακτικό και συνέχισε το στοματικό σέξ για λίγα λεπτά.

Στην συνέχεια ήρθε από πάνω και κάρφωσε το πέος μου στον κόλπο της οπότε άρχισε το ανεβοκατέβασμα με παράλληλα έξυπνα σχόλια που με έκαναν να γελάσω.Μεγάλο χαμόγελο

Αλλάξαμε στάση σε ιεραποστολική με τα πόδια ψηλά(ως συνήθως η αγαπημένη μου στάση)και με χαλαρούς ρυθμούς μετά από λίγα λεπτά ήρθε το τέλος.Χαμόγελο

Τα σχόλια της μετά το σέξ με ευχαρίστησαν ιδιαιτέρως και με έκαναν να γελάσω με την ψυχή μου πράγμα πολύ σημαντικό που συμπλήρωσε μια επιτυχημένη επίσκεψη!Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλενα
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, numpas, obi1

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού