Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερα ηταν μερα καταθεσης ετσι και γω πηρα τους δρομους για να βρω που θα καταθεσω το σπερμα μου.Ειχα δυο-τρεις στοχους Μεταξι και Φυλης.Οι δυο πρωτοι για διαφορους λογους δεν εκπληρωθηκαν ετσι ο τριτος μου στοχος ηταν η Σονια στο Φυλης 65Α.Ειναι το γνωστο Ρουμανικο ατι,το 20χρονο ψηλο μελαχρινο μωρο με τον τελειο κωλο,το πολυ καλο βυζι και το νορμαλ προσωπο.Για μενα και οχι μονο ειναι μουναρα.
Το προγραμμα της ελευθερο στοματικο και 69 καθως και χυσιμο στο σωμα της.Οταν ανεβηκα τα σκαλια του οικου αυτου ολα τα δωματια ηταν γεματα ετσι επρεπε να περιμενω να αδειασει ενα για να μπω.Ετσι οταν αδειασε εδωσα το μπλε και μπηκα στο δωματιο το οποιο ηταν καλο με τα βασικα κομφορ μονο.Περιμενα κανα 15λεπτο σιγουρα καθως ειχε αλλα δυο δωματια πριν απο μενα.Οταν τελειωσε με τους εταιρους συναγωνιστες ηρθε σε μενα.Ειναι χαρουμενη κορασιδα επικοινωνιακη.Πηγαμε στο κρεβατι οπου με ρωτησε πως θελω το μπουκι και της ειπα ανευ περικαυλιδας.Ετσι πηρε το μωρομαντηλο και με καθαρισε προσεχτικα και μου εκανε και ενα ντικ κοντρολ για τυχον παρασημα.Οπως θα καταλαβατε προκαταρκτικα δεν επαιξαν περασαμε κατευθειαν στην πιπα.Ειχε παρει θεση καπως πλαγια σε εμενα και με πιπωνε ενω εγω της χουφτωνα το μπουτι καθως η σταση της δεν ευνοουσε αγγιγματα στο γατακι της.Δεν μπορω να πω οτι η πιπα της με τρελανε ηταν μια νορμαλ πιπα και τιποτα παραπανω,ευτυχως ομως ηταν ακαπελα
οποτε αυτο βοηθαγε στην αισθηση.Μπαλακια δεν εγλυψε δεν το ζητησα και γω.Καποια στιγμη οπως με τσιμπουκωνε της λεω για 69 και αμεσως μου φερνει το νινι στη μουρη.Τα ειδα ολα... Ναι! ενα εξαιρετικο ξυρισμενο μοσχομυριστο μουνακι ετοιμο για φαγωμα.Το πολυ καλο ηταν οτι δεν ηταν τα μουνοχειλα
της ξεχυλωμενα και πεταγμενα προς τα εξω οπως στις περισσοτερες ηταν το κατι αλλο.Οπως ηταν λογικο επεσα με τα μουτρα στην σπατουλα δεν το χορταινα τετοιο μουνακι ενω αυτη συνεχιζε να τσιμπουκωνει.Ειχα γινει καγκελο τελειως ετσι της ειπα καποια στιγμη να σταματησουμε να παμε για σεξακι.Ετσι αφου μου φοραει καποτα με καβαλαει σε αναποδο cowgirl και εκει τα ξαναειδα ολα για δευτερη φορα καθως το να βλεπεις αυτο το νεανικο μουνακι να καταπινει τον πουτσο σου μπροστα στα ματια σου ειναι κατι το ωραιο.Δυστυχως δεν αντεξα πολυ και σε αυτην τη σταση παρεδωσα σπερμα και δεν προλαβα να την χαρω σε αλλες στασεις.Ισως την επομενη φορα...
Εν κατακλειδι με ενα 20αρικο γαμας ενα πολυ ωραιο μωρο με οχι σουπερ υπηρεσιες αλλα και μονο που σε γλυφει ακα και την γλυφεις και συ στο νεανικο της μουνακι πιστευω αρκει εστω για μια καταθεση.Αυτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, sexaddict7, Bugatti και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2017
...περιμενες 15λεπτο μιας και ειχε δυο αλλους πριν απο εσενα...την εγλυψαν κι αυτοι..κι ετσι απλυτη οπως σου ηρθε ,την εγλυψες κι εσυ!! Μπραβο!!!
06 Αυγούστου, 2017
Την βλέπω κάποια στιγμή κι αυτή να το παίζει call-girl και να ζητάει 150αρια...
07 Αυγούστου, 2017
Φιλε gasper η εισαι μπουρδελιαρης η δεν εισαι.Αμα ειναι να σκεφτομαστε ποιος εκανε τι πριν απο εμας καλυτερα να κατσουμε σπιτι μας να τραβαμε Μαλακία
Φιλε rolexakias διολου απιθανο εδω εχουν γινει αλλες και αλλες που δεν πιανουν μια μπροστα της απο εμφανιση...
07 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αγαπητε συναγωνιστη φυσικα και δεν αναφερομαι στις υπηρεσιες της κοπελας...αλλα στη ΑΠΛΗΣΙΑ της!! και φυσικα δεν γουσταρω να γλειφω μουνακια με τα σαλια των προηγουμενων αλλα ουτε και τη γευση της πουτσας τους...
24 Αυγούστου, 2017
Παιδια ξερουμε ποιες μερες δουλευει η κοπελα?
13 Σεπτεμβρίου, 2017
ξερει κανεις με σιγουρια αν δουλευει ακομα το κοριτσι πρωινα στο 65α? ευχαριστω...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6