Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565087
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Marie
Αφου εφαγα την ΦΟΛΑ με την ΚΙΜ, περιμενω στο δωματιο την κοπελα (που ηδη ειχε βγει και θα ερχοταν σε 5 λεπτα) και μετα απο 15+ ερχεται η Marie
πρεπει να το κοιταξουν αυτο με τον χρονο σε αυτο το μαγαζι!!!!
ερχεται λοιπον η Marie, Γερμανιδα, ψιλη αδυνατη με ωραια χαρακτηριστικα αλλα για modeling που ειπε ο φιλος πιο κατω....μονο στο ονειρο της (γνωμη μου)
παει να αρχισει πιπα με τα εσωρουχα, της λεω να γδυθει και εκει μου λεει το ωραιο
"ααα, δεν μπορω doggy style today" ρε πουστη λεω με μουτζοσανε, βγαζει το σουτιεν και ξανα ηττα εγω....μεγεθος στηθους 0,5 ισως και μικροτερο, ενταξει λεω να παω να παιξω λοτο Χαμόγελο
Για να καταλαβετε, πως ειναι τα ξενα κοριτσακια (στην παραλια που κολυμπανε χωρις σουτιεν) 8-10 χρονων που παει να σχηματισθει στηθος...ετσι και αυτη
Τι να κανω αφου ειμαι πανω απο ωρα εκει μεσα λεω δεν γαμιεται κατσε και οτι βγει
πιπα και αυτη κατευθειαν χωρις ενα χαδι, αυτη τουλαχιστον καταλαβε οταν της ειπα χωρις χερια και τα χρησιμοποιουσε πολυ λιγο
καναμε και sex μετα με εναλαγη στασεων χωρις αντιρηση απο την κοπελα αλλα οχι κατι που θα θυμαμαι (οπως πχ με την Αννα την Σερβα απο το ιδιο group που τα δινει ολα στο κρεβατι)

εννοειται πως ΔΕΝ ξαναπατω στο μαγαζακι αυτο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Marie
JohnPAPAS
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
247
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Dirty69

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού