Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 3 10
Call-Girls 12500
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντησα την κοπέλα παρακινούμενος από τις εντυπωσιακές φωτογραφές της και τα καλά σχόλια που είχαν γραφτεί για εκείνη από την προηγούμενη θητεία της σε bar. Έφτασε στην ώρα της, μια πολύ εντυπωσιακή γυναικάρα, περιποιημένη, χαμογελαστή, με πολύ καλά ελληνικά (είναι 5 χρόνια εδώ και έχει αποκτήσει άνεση στην επικοινωνία). Οι φωτογραφίες την περιγράφουν με αρκετή αξιοπιστία, αν και από κοντά είναι ακόμη πιο όμορφη και αισθησιακή, γιατί φαίνονται καλύτερα οι καμπύλες της που κάπως στις φωτογραφίες τριμάρονται. Αν και με την πρώτη ματιά φαίνονται ο ακαταμάχητος κώλος και τα υπέροχα στήθη της, όλη η παρουσία της είναι σαρωτική, εξ ου και ο τίτλος. Προσκύνημα

Έμπειρη επαγγελματίας, αποφεύγει τα φιλιά στο στόμα πριν περάσει στο κυρίως θέμα και μετά τον επίλογο του και πλένει το στόμα της στο διάλειμμα μεταξύ των γύρων. Πολύ καθαρή, οι επισκέψεις της στο ντους (3 συνολικά), ήταν λειτουργικές και όχι προσχηματικές, με άφθονη κατανάλωση κρεμοσάπουνου. Γενικά μου έδωσε την εντύπωση πως προσέχει πολύ την υγιεινή της.

Επιχειρεί να καθοδηγήσει, αλλά είναι συνεργάσιμη και ευγενική αν πάρεις εσύ πρωτοβουλίες. Δέχεται και ανταποκρίνεται σε φιλιά και χάδια, στην αρχή περισσότερο οι υπέροχες θηλές της, παρά το στόμα της. Καθώς όμως αποτόλμησα να την περιποιηθώ και στοματικά ανίκανος να διαφύγω της ακαταμάχητης έλξης της μεταμορφώθηκε, οι κυματοειδείς κινήσεις της λεκάνης και των μηρών της, τα επιφωνήματα της και οι παροτρύνσεις της, η καθοδηγητική επαφή του χεριού της στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου και η υπέροχη αψίδα του τεντωμένου προς τα πίσω κορμιού της, σε συνδυασμό με το προσκύνημα του χεριού μου στους δίδυμους τρούλους του στήθους της, μου χάρισαν μια αξέχαστη εμπειρία ηδονής. Ναι! Αυτό εμφανέστατα της άρεσε, μάλιστα για λίγο με απέτρεψε να συνεχίσω να τη φιλάω σε κάποια ευαίσθητα σημεία στους μηρούς και στα γόνατα, γιατί όπως είπε μετά από κάτι τέτοιο αποκτά υπερευαισθησία και χρειαζόταν ένα διάλειμμα. Κατόπιν έγινε και πιο γλαφυρή στα φιλιά της, όπου ήταν πλέον πολλά και παρατεταμένα, με γλώσσα, αλλά όχι πολύ βαθειά.

Η στοματική της περιποίηση ήταν πολύ καλή, με βαθειά εισχώρηση, αν και σε κάποια σημεία επιχείρησε να χρησιμοποιήσει χέρια, όπου την απέτρεψα. Ανυπομονούσα όμως να βρεθεί επάνω μου, για να έχω την αίσθηση και τη θέα του υπέροχου κορμιού της και του όμορφου και αισθησιακού προσώπου της. Όπως αναμένει κανείς από μια λατίνα, Έρωτας ξέρει να χρησιμοποιεί τη λεκάνη της και συνέχισε αρκετά και μετά την πρώτη μου κατάθεση, όπου χρειάστηκε να τις το πω χαμογελώντας για να σηκωθεί και να τον αποκαλύψει. Γλώσσα

Μετά τα απαραίτητα αμοιβαία ντους, αποδέχθηκα την πρόταση για μασάζ της όπου το απόλαυσα και ακολούθησε δεύτερος γύρος, με εναλλαγή διαφόρων στάσεων (φυσικά και doggy όπου είναι υπέροχη Ναι! ), αν και όταν κατάλαβα πως δεν θα επρόκειτο να ολοκληρώσω εντός της ώρας, προθυμοποιήθηκε να με βοηθήσει αλλιώς. Ματάκι Δεν επιχείρησα να ολοκληρώσω στο στόμα της αν και παρατηρώντας και αυτά που είπα παραπάνω, δεν έχω την εντύπωση πως της αρέσει κάτι τέτοιο. Το τηλέφωνο χτύπησε 10 λεπτά πριν την ολοκλήρωση της ώρας, αλλά η ίδια σε καμία περίπτωση δεν έδειξε συμπεριφορά πως θα ήθελε να συντομεύει.

Μετά από σειρά δυσλειτουργικών συνευρέσεων, η Λάουρα με σάρωσε με ένα κατακλυσμιαίο κύμα ηδονής, πριν ενσκήψει το ενοχλητικό και ανεπιθύμητο κύμα καύσωνα των επόμενων ημερών.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
miraculous mandarin
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.181
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, TOMCRUISE και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2017
Μπράβο σας κύριε, εξαιρετική περιγραφή Κουλ
06 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σας ευχαριστώ πολύ κύριε, χαίρομαι που σας άρεσε. Χαμόγελο
31 Αυγούστου, 2017
η κοπέλα είναι κάβλα απλά από κοντά, για ένα ποτό αν βγεις μαζί της όλος ο κόσμος θα χαζέψει, από που να ξεκινήσεις, από τον άριστο κώλο και τις ποδάρες ή από το φυσικό της μεγάλο στήθος? Είναι γυναικάρα απλά και ίσως καλύτερη από κοντά σε σχέση με τις φωτογραφίες. Κατσικογάμης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3