Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξεκινώντας το διάβασμα σε διάφορα νήματα εργαζόμενων κοριτσιών, με την εγγραφή μου στο σαητ κάπου στις αρχές Μαΐου του 2016, άνοιξα και ένα νήμα με το όνομα "Αλίκη" Η μόνη ενημέρωση που υπήρχε ήταν ότι η συγκεκριμένη κοπέλα είχε αποσυρθεί από την ενεργώ δράση.
Για πάρτη της έχουν χυθεί αμέτρητα μπουκαλάκια ψηφιακής μελάνης στο νήμα της και στην καρτέλα με τις κριτικές της και δη από αξιόλογα μέλη του σαητ. Άλλο τόσο σάλιο έχει καταναλωθεί σε προφορικές κουβέντες μεταξύ φίλων. Μόλις την είδα να ποστάρει στο νήμα της αφήνοντας η ίδια υπονοούμενα, έστειλα αμέσως πμ. Πήρα απάντηση. Για να πω την μαύρη αλήθεια, δεν το περίμενα να απαντηθεί το αίτημα και δη θετικά. Ίσως να βοήθησε το γεγονός να έριξε μια ματιά στο προφίλ μου και να είδε κρεμασμένους κάποιον/ους γνωστούς της από τα παλιά. Δεν ξέρω. Μιλάμε στο βάιμπερ και κανονίζουμε το ραντεβού για Παρασκευή.

Άνοιξα την πόρτα μετά το διακριτικό χτύπημα της Αλίκης και βλέπω ένα κορίτσαρο μπροστά μου να με κοιτάει με τα γκριζογάλανα της μάτια, τα οποία δεν σταμάτησα να κοιτάζω καθ' όλη την διάρκεια της συνάντησης. Δεν πρόλαβα να ολοκληρώσω τις καλησπέρες και μπουκάρει μέσα αεράτη. Εμφανίστηκε όμορφα και με σέξι ντύσιμο επάνω σε δεκάποντες γόβες και με περιποιημένο πρόσωπο και μαλλιά ξανθά και αρκετά μακριά. Πρόσωπο γλυκό, πανέμορφο και αρκετά κοριτσίστικο και ας δηλώνει 26. Φαίνεται πολύ μικρότερη. Κάπου στ 1.65 ξυπόλητη, για όσους ενδιαφέρονται για το ύψος. Ναζιάρα και συνέχεια χαμογελαστή. Κορμί τούμπανο. Αφαίρεσα τα ρούχα της όπου φάνηκε το πανέμορφο φυσικό και δυομισάρι στήθος της και με μια ρόγα κάγκελο μόλις αρχίσεις το γλείψιμο. Έχει πολύ απαλή επιδερμίδα πολύ. ξεκινήσαμε με βαθιά γλωσσόφιλα που η Αλίκη δεν τα τσιγκουνεύεται καθόλου. Κατεβαίνει στον λαιμό χωρίς ρουφήγματα που θα σου αφήσουν ένοχα σημάδια. GFE το 'χει για πλάκα που νομίζεις ότι ετοιμάζεσαι να την βρεις με την κοπέλα σου που έχει να σε δει καιρό. Και πάνω που σκέφτομαι ότι θα περάσω ζάχαρη γιατί ως γνωστών μου αρέσουν τα φιλεναδίστικα. Μας διέκοψε το room service για την παραγγελία. Κάποια μπινελίκια (από μέσα μου) τα άκουσε χωρίς να φταίει η κυρία που έφερε τον δίσκο με τα ποτά.

Η Αλίκη περίμενε ξαπλωμένη στο κρεβάτι και με βουτάει αμέσως δίπλα της ξεκινώντας το βαθύ γλωσσόφιλο πάλι που κατέληξε σε 69. Πεντακάθαρη, δεν την άφησα ως συνήθως ούτε αυτήν να μπει για μπάνιο, μύριζε υπέροχα. Συνέχισα με γλείψιμο στο αιδοίο της όπου έδειξε με τις αληθοφανής αντιδράσεις της να της αρέσει. Τον ξανά πήρε στο στόμα της συνεχίζοντας στοματικό με πολύ ωραία αίσθηση, καθόλου δόντι, με προσπάθειες για DT, γλείψιμο σε όλη την περιοχή και στους όρχεις. Πέρασμα προφυλακτικού και σεξ σε ιεραποστολικό, στα 4 με θέα τα πανέμορφα οπίσθιά της, μπρούμυτα και να γυρνάει το κεφάλι της, να φιλάει λες και δεν υπάρχει όχι αύριο, αλλά μετά. Σε κάθε στάση που μου δινόταν η ευκαιρία, δεν σταμάτησα να παίζω με τη πίσω τρυπούλα της και δεν διαμαρτυρήθηκε καθόλου. Παρόλο που το μακιγιάζ της είχε φύγει τελείως, δεν υστερούσε σε τίποτα από την πρώτη της εμφάνιση στο δωμάτιο. Βλέπετε, γυναίκες σαν την Αλίκη, δεν έχουν ανάγκη από ιδιαίτερους καλλωπισμούς.

Ο δεύτερος γύρος τελείωσε πέντε λεπτά μετά το πέρας του συμφωνημένου 60λέπτου. Κανονικά θα έπρεπε να κάνει μπάνιο και να αρχίζει να ετοιμάζεται. Εκεί, η Αλίκη μου έδειξε και στην πράξη (γιατί τα είχα ακούσει) πως διαχειρίζεται τον χρόνο και που ακριβώς τον έχει γραμμένο! Δεν φόρεσε ούτε το κάτω της εσώρουχο. Συνέχισε να απολαμβάνει το ποτό της. κουβεντιάζαμε και δέχτηκε φάσωμα για ένα ολόκληρο μισάωρο! Της έδωσα το δωράκι της αφού άρχισε να ντύνεται. Δεν το άγγιξε. Της το θύμισα αφού κάλεσε ταξί. Κάλεσε ταξί από το δωμάτιο. Έφυγε από το δωμάτιο αφού μας ενημέρωσαν ότι το ταξί είναι κάτω και περιμένει. Τη συνόδεψα μέχρι την πόρτα. Έμεινα για λίγο στο κρεβάτι ξαπλωμένος και το μόνο που σκεφτόμουνα ήταν ότι θα την ξανά συναντήσω μέχρι να βαρεθεί η ίδια να με βλέπει.

Η Αλίκη είναι ένα κορίτσι που όποιος το δει στο δρόμο, πρώτα θα του γυρίσει το κεφάλι όπως της μικρής Regan στον Εξορκιστή, και μετά θα ευχαριστεί τον θεό που τον έκανε άντρα και θα παρακαλάει να βρεθούν τα πόδια της τυλιγμένα στο λαιμό του!
Προς ενημέρωση όλων. Μην δοκιμάσετε την τύχη σας να μου στείλετε πμ για τηλέφωνο. Άδικος κόπος και χαμένος ο χρόνος σας. Αγνοούνται και μένουν αναπάντητα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Zebu
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
25.222
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, vltepdr, alpula και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2017
Το σχόλιο δεν αφορα την κριτικη,,, που ειναι αρκετα καλη.
Το Αλικακι δλδ γυρισε? Η κανει αρπαχτη λογω Αυγουστου?

και αν επεστρεψε.. που ειναι η Αγγελια της?
S
Sc0rpi0s
05 Αυγούστου, 2017
Ευγε κύριε, πάντα τετοια. Ναι!
05 Αυγούστου, 2017
Νομίζω ότι η προσχεδιασμένη ανάρτηση Γερο-μύστης της κριτικής τώρα που έφυγες διακοπάς η μονομελής είναι εμφανής Θυμός ... Διότι στο χαλαρό 2 και παππούς να κλαίγεσαι δεν γίνεται Μεγάλο χαμόγελο. Παρόλα αυτά σας συγχαίρω που περάσατε πολύ ωραία. Καπέλο Προσοχή στα "σιροπιαστά" Έρωτας
05 Αυγούστου, 2017
Άσε το αμέτρητο σάλιο των συζητήσεων και μίλα μας για το σάλιο που διέθεσες για να προκαλέσεις "αληθοφανείς αντιδράσεις"! Προσκύνημα
05 Αυγούστου, 2017
Τύπε στείλε με p.m. το τηλέφωνο!!ΣπασίκλαςΜατάκι
C
Cr9
05 Αυγούστου, 2017
Και τότε γιατί έγραψες την κριτική Χμμμ; Για "μούρη" Θυμός
06 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

polax Για να μπορεσω να σου απαντησω, μου εξηγεις το σχολιο σου το οποιο ειναι και γεματο νευρα;
06 Αυγούστου, 2017
Ωραίος ο παίχτης! Ματάκι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
06 Αυγούστου, 2017
Εύγε νέε μου ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
06 Αυγούστου, 2017
ΕυγΕ ωραια κριτικη τυπε,εχω χερομε τα κοριτσια που ξηγουνται ετσι ειτε στο100ρικο ειτε στο 20αρικο,ευτηχος το βρισκο αυτο στο20αρικο αλλιως θαμπαινα στον πειτασμο να σου ζητησο το τηλ.της
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2