Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119199
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
... Αλλά δεν έχει το τρόπο. Τουλάχιστον με εμένα δεν υπήρχε χημεία τόσο που έτοιμος ήμουν να φύγω και να την αφήσω με τον απίστευτο κωλο της να περιμένει πάνω στο κρεβάτι.
Πάμε από την αρχή όμως. Δωμάτιο δεν υπήρχε διαθέσιμο και περίμενα κάνα τέταρτο. Το κουδούνι χτυπούσε κάθε 5 λεπτά - μα καλά όλοι Αθήνα είσαστε? - η κοπέλα όμως σε εμφάνιση σε κερδίζει. Δεν μπορείς να κρατηθεις! Μουτράκι έξυπνο και πάρα πολύ όμορφο με ωραίες ελιτσες και φοβερά μάτια, ψηλή κοπέλα με καστανοκκονινα μαλλιά που το τονίζουν. Ξεχωρίζει πραγματικά και λόγω ύψους προσώπου και γενικής εμφάνισης! 1 ώρα θέλω λέω κατευθείαν μη πω και 2. Μέσα στο λιτό αλλά καθαρό δωμάτιο άρχισαν τα δύσκολα, ενώ ψιλό φιλούσε και ότι ζητούσα έκανε αφού έλεγε πρώτα τα δικά της, άρχισε τις μαγκιές. Κάτσε ρε κοπελιά εγώ είμαι γουτσου γουτσου στο μασάζ τι θες ξεσκισμα από το πρώτο 10λεπτο? Με τα πολλά 3 στάσεις σφυροκοπημα για τιμωρία και κατέθεσα στα 4 με θέα ωραίο κωλαρακι μπροστά και ακόμα καλύτερη θέα το προσωπάκι στον καθρέφτη. Στο μισάωρο που έμενε έκανε μασάζ χωρίς πολλες κουβέντες.
Αξίζει? Και ναι και όχι. Να τη στρωσετε, να ξαναπάω. Αλλιώς δύσκολα.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
alapis
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
132
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, Djole77, fouxter και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού