Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642335
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τις τελευταίες μέρες είχα ρίξει αρκετό ξενύχτι και σε συνδυασμό με την ζέστη ένοιωθα αρκετά κουρασμένος και πιασμένος από τις πονηρές εξορμήσεις μου στα κέντρα "διασκέδασης" της Αθήνας. Χθες το απογευματάκι δεν είχα να κάνω κάτι οπότε είπα να πάω για μασάζ μπας και χαλαρώσω.
Πήγα για την Λέιλα η καλές κριτικές της και το πρωκτικό με έψηνε εδώ και καιρό αλλά όταν έφτασα είχε μπει ήδη στο δωμάτιο Λύπη. Η υπεύθυνη μου έδειξε άλλες δύο κοπέλες που κάνανε φουλ πρόγραμμα αλλά δεν ήθελα να πάρω κάποια άλλη χωρίς να την δω. Έκανα μια βόλτα και μετά από μια ώρα ακριβώς γυρίζω στον τόπο το επικείμενου εγκλήματος.
Αυτό που αντίκρισα ήταν μια λεπτή κοπελίτσα γύρω στο 1.70 με γαλάζια μάτια και ηλικία το πολύ 22, ταμάμ για Κατσικογάμης το μωρό κάτι ήξερα και περίμενα Γερο-μύστης.

Δίνω το αντίτιμο της ηδονής και περνάω στο δωμάτιο. Η κοπέλα μπήκε πολύ ορεξάτη ξεκίνησε με μια εκπληκτική πίπα σε γρήγορο ρυθμό που τον έπαιρνε μέχρι κάτω. Κάτι ο ρυθμός κάτι η κούραση δεν μου άφησαν και πολλά περιθώρια και σε πέντε λεπτά τέλειωσα μέσα στο στόμα της με ξετίναξε το μωράκι δε περίμενα τέτοια πίπα Ναι!.
Ξαπλώνω στο τραπεζάκι και μου ξεκινάει ένα πολύ χαλαρωτικό μασάζ από τις πατούσες μέχρι την κορυφή, η κοπέλα το έχει έγινα αλοιφή. Τέλος 20λεπτου μασάζ και ώρα για δυνατό σεξ όπου κι εδώ η Λέιλα συνέχισε στο ίδιο τέμπο ιεραποστολικό, cow girl, στα 4 έχασα την μπάλα !!! Η κοπέλα γουστάρει το σεξ και τα δίνει όλα, έχει τέτοιες αντοχές που δυσκολεύτηκα να την ακολουθήσω ευτυχώς που υπήρχε ο κληματισμός αλλιώς θα πάθαινα έριχνα θερμικό . Μετά από αρκετό κοπάνισμα ήρθε η ώρα να δοκιμάσω το κολαράκι της όπου η κοπέλα γύρισε στα 4 και το έδωσε απλόχερα. Η αίσθηση της διείσδυσης στο τρυφερό κολαράκι της ήταν σκέτη απόλαυση ούτε πολύ στενό ούτε πολύ ανοιχτό σα να τον χώνεις σε βελούδο...Έρωτας
Τέλειωνε ο χρόνος και τελείωμα στο στόμα, με το βλέμμα της να με κοιτάζει κατάματα.
Με διαφορά ότι καλύτερο έχω πάρει τώρα στο χώρο του μασάζ φουλ υπηρεσία σε όλα μασάζ και σεξ.

Αυτά τα ολίγα από μένα να περνάτε καλά και να μαμάτε...
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λέιλα
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, napoleonV1, Djole77 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού