Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 35 10
Sex Studio 52829
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
5 η ώρα με 40 βαθμούς βόλτα στα μαγαζιά ψάχνοντας μια οαση, τελικώς μπήκα στο κόκκινο μαγαζί όπου αμέσως εμφανίστηκε μια ξανθιά milf με ένα μαύρο φόρεμα με μπούστο οπου διαφαινοντουσαν οι φυσικες βυζαρες της ...πολύ καυλωτικο θέαμα αφού ήταν ότι ζητούσα εκεινη την στιγμή, αφού συζητήσαμε κάνα 2 λεπτά τα προγράμματα καταληξαμε στο 40Ε με γυμνό συν ότι προκυψει την ώρα του αγώνα... Στο πρόσωπο δεν την λες άσχημη αλλά είναι φάση όχι όμορφη για να γυρίσεις να την κοιταξεις στον δρόμο το σώμα χαλαρό λόγω ηλικίας 40κατι δηλαδή και στήθος μεγάλο αλλά πεσμένο λόγω επίσης ηλικίας αλλά σε προδιαθέτει από την αρχή για κάτι άγριο στο δωμάτιο ειδικά άμα είσαι νεότερος της.. Νιώθεις ότι είσαι ο μαθητής της και θα σου διδάξει καινούργια πράγματα πάνω στο Σεξ... Μετά από ντουζ που έκανα μπήκε στο δωματιο και άρχισε μια δυναμική πίπα και έλεγε ότι τον έχω μεγάλο ενώ ακόμα ήμουν σε καμια 70% στυση ..Μαλακία...παρόλο αυτα το δούλευε καλά το εργαλείο εμφανής η εμπειρια της...Ένιωθα ότι υπαρχει ένα κλίμα λίγο πορνό και το εκμεταλευτικα κάναμε τις 3 στάσεις κανονικά με δυνατές διεισδυσεις σε φάση που στοΚατσικογάμης έπεσε στα μπρουμητα γιατι δεν αντεχε άλλο.. Επίσης μου έκανε εντύπωση πόσο στενό μουνακι έχει παρά την ηλικία της άμα τον έχεις πέρα από το επιτρεπτο όριο μεγέθους δυσκολευεσαι να μπεις στη στάση από πάνω της...Το τέλος ηρθε πάνω στις βυζαρες της και στη κοιλια της την έδωσα να σκουπιστεί αφού γέμισε παντού σπέρματα...κάναμε λίγο χαβαλέ για τέλος χαιρετηθήκαμε με ένα φιλί και έφυγα με μια καλη εμπειρία σε γενικές γραμμές..Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.404
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, al pacino

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού