Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απόγευμα στην περιοχή, και είπα να επισκεφτώ μια παλιά γνώριμη.

Έτσι ο κλήρος έπεσε στην Βίκυ. Ανεβηκα τα σκαλιά του οίκου, και η φιλική τσατσά με καλωσόρισε, και με έστειλε στο μεγάλο δωμάτιο μετά που πλήρωσα το παράβολο.

Πριν προλάβω καλά καλά να γδυθώ, ήρθε η κοπέλα η οποία έχει πάρει μερικά κιλάκια από την τελευταία φορά που την είδα, και έχει πιο πολύ την εικόνα της γυναίκας, από του κοριτσιού. Γδυθηκαμε και ήρθε πάνω μου για να μπορώ να γλύφω βυζάκια, και να χουφτώνω το κωλαράκι της. Έπεσαν και μερικά φιλάκια στο στόμα και δάκτυλα στο μουνακι πριν κατέβει για τσιμπουκοδρομία. Έγλυψε μπαλάκια και τον κορμό πριν φορέσει προφυλακτικό και αρχίσει μια απαλή πιπα. Στην πλήρη στύση ανέβηκε από πάνω μου και καβάλησε όμορφα και απαλά. Οι κινήσεις ήταν αργές και η αίσθηση πολύ καλή. Ήθελα όμως και λίγο ένταση, γιαυτό την γύρισα στα 4 όπου στήθηκε ωραία και δέχθηκε αδιαμαρτυρητα έντονο καταχτύπι. Η συνεδρίαση έληξε έτσι, και η κοπέλα έμεινε στο δωμάτιο ρωτώντας που χάθηκα και γιατί δεν πάω συχνότερα.

Σε γενικές γραμμές δεν έχει αλλάξει και πολύ σαν συμπεριφορά από τις προηγούμενες φορές. Όχι αρνητική επίσκεψη, αλλά όχι και βελτιωμένη. Θεωρώ ότι θα μπορούσε να βελτιωθεί, αλλά αυτό βέβαια απαιτεί την διάθεση να το κάνεις.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, ydroxoos27 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού