Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163376
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχω βαλθεί να γράψω όσες κριτικές μπορώ τουλάχιστον από τα σπίτια που θυμάμαι. Κι όσο μπορώ φυσικά να ενημερώσω για τα πιο ιδιαίτερα προγράμματα που προσφέρουν. Αφροδίτη λοιπόν, παλιότερα δούλευε στις βίλες, μελαχρινή, τσουπωτή με σιλικονούχα βυζιά που δεν τα καταλαβένεις εύκολα στην αφή ούτε και οι ουλές είναι εμφανείς, την είχα σταμπάρει αλλά δεν είχα περάσει ποτέ μαζί της καθότι μποϊκοτάρω βίλες. Περνάω μέσα και μετά από μια μικρή συνεννόηση για το τι θέλω κλείσαμε στα 50 ευρώ για παιχνίδι ρόλων, υποταγή και κατούρημα. Έχω να πω, πως η κοπέλα το έχει αρκετά. Της αρέσει πολύ όπως μου είπε και φάνηκε. Αν και δεν δοκίμασα strap on γιατί δεν είχα τα 20 επιπλέον ευρώ που ήθελε εντούτις τα παιχνίδια που κάναμε ήταν άκρως ικανοποιητικά. Ξέρει να χρησιμοποιεί καλά τη γλώσσα της, έπαιξα ποδολαγνεία και ποδομαλακία, πίπα με δάχτυλο αν και στο τέλος δεν κατάφερε να κατουρήσει καθώς για κάποιο λόγο είχε σκαλώσει εκείνη την ώρα. Συστήνεται για αυταρχικό πρόγραμμα, κι αν ήμουν μονιμος κάτοικος θα ήταν στα στάνταρ μου για αυταρχικό

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Ckramer
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
116
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού