Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 74 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Και επειδή - όπως είπε και ένας φίλος- καλό είναι να μην γκρινιάζουμε αλλά να αναφερόμαστε και στα θετικά συμβάντα της πορνοκαριέρας μας, ας γράψω δυο λόγια για την Κυρία. Να τονίσω φυσικά ότι δεν έχω να προσθέσω και πολλά, ήδη έχει πάμπολλες ως επί το πλείστον θετικές κριτικές, σχεδόν όλα έχουν ειπωθεί. Περισσότερο γράφω για να διαβάσουν όλα τα γραφεία ή οι λοιπές "ανεξάρτητες", όλος αυτός ο συρφετός των βλαχαδερών, ανιερωτικών, λαμόγιων και αντιεπαγγελματιών που μας έχουν κατακλύσει και απαιτούν να λαμβάνουν σεβαστά ποσά παρέχοντας υπηρεσίες της πλάκας. Αγαπητοί μου απευθυνθείτε στην Cinzia για ένα σεμινάριο ,δε θα βγείτε χαμένοι στο τέλος θα ξέρετε τι διάολο ζητάμε όλοι μας από μια συνάντηση αυτού του είδους.

Ναι δεν είναι στην πρώτη της νεότητα, ναι δεν είναι το καλύτερο πρόσωπο και κορμί που κυκλοφορεί αν και αρκετά πάνω από το μέσο όρο ,ναι βγάζει ώρες ώρες τη μελαγχολία της έμπειρης επαγγελματίας που ίσως έχει κουραστεί όλα αυτά τα χρόνια αλλά από τη στιγμή που θα εισέλθει στο δωμάτιο εισάγεσαι αυτομάτως στον πλανήτη καύλα και ξεχνάς ακόμη και το όνομά σου. Η Cinzia είναι επαγγελματίας εταίρα, δε θα σου πουλήσει έρωτες και φούμαρα αλλά είναι ένα πολυεργαλείο του sex ταγμένη στην υπηρεσία ανακούφισης των ταλαιπωρημένων κορμιών μας από την καθημερινότητα και τα γενικότερα άγχη. Προφανώς και υπάρχουν στιγμές που και αυτή το ευχαριστιέται, τουλάχιστον με μένα που την έχω συναντήσει όλα αυτά τα χρόνια πάνω από 10 φορές έχει συμβεί κάποιες να οργάζεται , αλλά το κύριο μέλημά της είναι να σε ξεζουμίσει και φεύγοντας να είσαι άλλος άνθρωπος. Την παίρνω σίγουρα μια φορά το χρόνο είτε Θεσσαλονίκη είτε Αθήνα κυρίως σε μονόωρα και δεν έχω βαρεθεί να απολαμβάνω στιγμές όπως να είναι κυριολεκτικά λουσμένη στο πρόσωπο της από το σπέρμα και να μην τρελαίνεται να πάει στο μπάνιο, να γαμάω αυτόν το θεσπέσιο κώλο και να σπρώχνει μόνη της για περαιτέρω διείσδυση, να γλύφει όλο σου το κορμί και να υγραίνεται και η ίδια όταν βλέπει ότι τρελαίνεσαι από την καύλα και πολλά άλλα. Social time φυσικά αξιοπρεπές, με απόλυτη εχεμύθεια ούτε μία φορά δεν μου κατονόμασε συναθλητή αλλά μόνο γενικές περιγραφές διαφόρων αστείων περιστατικών αν και έχει δει διάφορα στα τόσα χρόνια αλλά η αλήθεια είναι ότι με την εν λόγω μόνο τις κουβέντες δεν σκέφτεσαι όταν συναντιέστε...

Μία call girl παλαιάς κοπής και όπως έπρεπε να είναι όλες αν και λίγο ακριβή η αλήθεια είναι για τα δεδομένα της εποχής, καλό θα ήταν να παραδειγματιστούν και τα σημερινά μειράκια όπως προείπα για να μην μπλέκουμε κάθε φορά σε ατελείωτες φόλες αλλά από την άλλη φαντάσου να υπήρχαν πολλές σαν τη λεγάμενη σήμερα με τα πορτοφόλια μας σε σμίκρυνση...

Καλά μπάνια σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
170
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
207
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 af8onos, fouxter, topscorer και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2017
Εξαιρετικό πόνημα, κύριε!Τίποτε παραπάνω και τίποτε λιγότερο! Υποκλίνομαι. Καπέλο
04 Αυγούστου, 2017
Ναι! έξοχη κριτική!

"Περισσότερο γράφω για να διαβάσουν όλα τα γραφεία ή οι λοιπές "ανεξάρτητες", όλος αυτός ο συρφετός των βλαχαδερών, ανιερωτικών, λαμόγιων και αντιεπαγγελματιών που μας έχουν κατακλύσει και απαιτούν να λαμβάνουν σεβαστά ποσά παρέχοντας υπηρεσίες της πλάκας. Αγαπητοί μου απευθυνθείτε στην Cinzia για ένα σεμινάριο ,δε θα βγείτε χαμένοι στο τέλος θα ξέρετε τι διάολο ζητάμε όλοι μας από μια συνάντηση αυτού του είδους."
05 Αυγούστου, 2017
Αδερφέ συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ότι η Cynthia εινσι από τις καλύτερες του χώρου,αλλά τον δεν γράφεις τι έγινε μέσα στο δωμάτιο δεν βοηθάς κανέναν. Ούτε εμάς (κσινμημ ξεχνάς ότι υπάρχουν συναγωνιστές που δεν έχουν βρεθεί ακόμα με την Cynthia και θα ήθελαν να διαβάσουν μια πρόσφατη κριτική για να αποφασίσουν τι θα κάνουν)αλλά ούτε και τα κορίτσια του χώρου γιατί δεν θα μπορέσουν να της 《κλεψουν》 κάτι το οποίο θα τις κάνουν καλύτερες.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3