Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επιστροφή στις κριτικές λοιπόν,γιατί δυστυχώς η Βαλερια φολιασε άσχημα Λύπη Μεταμεσονύκτιες καυλες, και είχα ως πρώτο στόχο την Βερόνικα από κολοκυνθους 63,αλλά ήταν κλειστό Θυμός,οπότε πήγα για την Βαλερια. Βγαίνει η τσατσά- ξανθιά, στρουμπουλή και με τατουάζ στο δεξί χέρι-λέει το ποίημα, την κόβω και της λέω ότι θα μπω με την Βαλερια. Να περάσεις καλά αγόρι μου, έρχεται σε λίγο αγόρι μου, πολλή ευγένεια, που να φανταζόμουν την συνέχεια Κεφάλι σε τοίχο!Μπαίνει μετά από λίγο η Βαλερια, λίγες αγκαλιές και φιλιά και πάει να βάλει καποτα Θυμός Της λέω κάτσε να παίξουμε λίγο, και μου λέει περνάει ο χρόνος Κεφάλι σε τοίχο! Στο τρίλεπτο! Έπρεπε να φύγω, αλλά δεν έφυγα, λάθος. Τέλος πάντων, ξεκινάει πίπα άχρωμη με καποτα, παίζω λίγο με τα πόδια της,της λέω να χύσω εκεί; κανένα πρόβλημα λέει, χωρίς να ζητήσει παραπάνω λεφτά, κρατήστε το αυτό. Στο πεντάλεπτο η τσατσά την φώναξε!!! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Εκεί λέω άντε να τελειώνουμε, ήμουν και καυλωμένος, οπότε γαμαω λίγο και πάω να χύσω στα πόδια. Μου λέει αν μου δώσεις κάτι παραπάνω. Άλλα μου είπες πριν λέω. Οκ απαντάει. Χύνω, χαρτί ούτε για δείγμα στο δωμάτιο, και τα υγρά μου χαρτομάντιλα τα είχα χρησιμοποιχρησιμοποιήσει πριν λόγω έλλειψης χαρτιού. ΘυμόςΜου λέει πες να φέρουν χαρτί, της λέω δεν είναι δουλειά μου.Και τι κάνει; Αφού σκουπίζεται με ένα υγρό χαρτομάντιλο που είχε, σκουπίζεται με το μποξερακι μου Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Μου λέει θα πας σπίτι εσύ. Δεν συνεχίζω τίποτα, είχε παρθεί η απόφαση για μαύρο ήδη, οπότε δεν είπα τίποτα. Με καληνυχτιζει και φεύγει, χωρίς αναφορά σε επιπλέον λεφτά. Αφού έχω ντυθεί και βάζω τα παπούτσια μου, ανοίγει η τσατσά την πόρτα, και μου λέει ότι η κοπέλα θέλει παραπάνω λεφτά επειδή την έχυσα στα πόδια Money Mouth Της λέω ήρεμα ότι δεν μου είπε κάτι η κοπέλα, και ακούω την φωνή της Βαλεριας να λέει ''Έλα ρε μωρό μου " Θυμός Λέει η τσατσά ότι μου είπε, εγώ το αρνούμαι, που ήταν αλήθεια, της λέω δεν υπάρχει περίπτωση να πληρώσω παραπάνω και μου λέει "Με τα 5 ευρώ- τα παραπάνω- να πιεις καφέ " και φεύγει χωρίς να προλάβω να απαντήσω Money Mouth Βάζω παπούτσια, βγαίνω και της λέω για να ζητάς παραπάνω λεφτά να έχει χαρτί τουλάχιστον. Απαντάει η τσατσά ότι τώρα βάζω, και το τρώτε όλο εσείς- οι πελάτες Θυμός- και δεν θέλει να τσακωθούμε και με καληνυχτισε,προφανώς κατάλαβε την μαλακια της ΚουλΤουλάχιστον δεν έφυγα αχυστος. Το συμπέρασμα; Μαύρο στην Βαλερια, μαύρο και στην τσατσά μέχρι να αλλάξουν συμπεριφορά, αλλιώς τις κόβω να ξεσκατιζουν γέρους σε μερικούς μήνες Γερο-μύστης
Καλά γαμησια μάγκες μόνο με αυτές που τιμούν τα λεφτά τους μάγκες και καλό καλοκαίρι!
Υ.Γ.Το δωμάτιο αρκετά βρώμικο ακόμα και για Μεταξουργείο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Krang
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
390
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, dinos34, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2017
Δυστυχως φιλε δεν θα αλλαξουν μυαλα,ΓαμήσουΓαμήσου Αυτη ειναι η παστα τους!!!!!! ΜαλακίαΜαλακία
Και δυστυχως ζητανε και 50 ευρω για προγραμμα μισης ωρας....ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Μαυρο Καταμαυρο!!!! Ευτυχως εγω δεν την εχω πατησει.
D
diaithil1975
04 Αυγούστου, 2017
Καλα σκουπιστηκε με το μποξερακι σου και την αφηνες να ζηταει και λεφτα απο πανω?? Εγω θα ζηταγα τα λεφτα μου πισω μονο και μονο για αυτο. Ακου εκει...Κεφάλι σε τοίχο!
05 Αυγούστου, 2017
Ωραια κριτικη τυπεΝαι!
05 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχουν τεράστιο θράσος! Φταίμε κι εμείς φυσικά.
05 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ μύστη Καπέλο
05 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μακάρι να μην την πατήσει κανείς! Γι αυτό αλληλοενημερωνόμαστε Ναι!Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6