Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Που λετε αδέλφια ειχα σταμπάρει την νεαρά και σημερα εκανα την επίσκεψη ΜαλακίαMoney Mouthμου.
Το γραφείο οκ.μια χαρά.
Το ξενοδοχειο της κοπέλας τραγικό.ατλαντικ στη Καλλιθέα.γαμηστρωνα του χειρίστου είδους.
Φτανω δωμάτιο και ειναι 5 επι 5.τρυπα.με υποδέχεται με ενα άσπρο φορεματακι μεσα στη καυλα.
Δινω τα χρηματα( δεν τα ζήτησε αλλα εγω ετσι παιζω μπάλα) και πηγε για ντουζ.
Καθώς γδύνω το αλαβάστρινο κορμι μουMoney Mouth παρατηρώ ενα μικρο κουζινάκι τοσο δα με ενα κατσαρολάκι με δυο αυγά μεσα να βράζουν!!!μα το θεο παιδια!!λεω θα μου κανει κανα βασανιστήριο.
Καθώς βγηκε την ρωτώ κσι μου λεει τα ετοιμάζει για μετα.παιθανα στο γελιο.
Γδύθηκε και βουρ.
Πρόσωπο κλασικό ουκρανικό και κορμι τούμπανο.κοντοπουτανο απο τα λιγα!!
Καθαρή και μυρωδάτη.
Αρχίζει την πιπα(εξαιρετική) Φιλια κλπ, γλυφω και εγω και τοποθέτηση σκουφου για τα περαιτέρω.
Στησίματα πολυ καλα, βογκητά αληθοφανή και εναλλαγές πολλες.
Μετα μισής ώρας σφυροκοπήματος την βαζω να μου πάρει παλι πίπα.
Τρομερό gagging με ένταση και πνιξίματα.
Κανα δεκάλεπτο δεν πηρε ανάσα.
Με εκανε να χυσω ενω ημουν ξαπλα που ε ενα ζορι ειναι...
Τσιγαράκι κουβεντα(μένει άγκυρα) παραπονο απο μέρους της για το δωμάτιο και λήξη συνεύρεσης.
Το ισως ειναι γιατι το μερος ειναι για τον πουτσο!!!
Για πουτανα καλη κοπελα και καλο σερβις!!
Γαματε καλα και παντα με ασφάλεια!
Τα σέβη μου!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 02, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
106
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, napoleonV1, gymaster και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2017
Απολαυστικότατη κριτική.Προσκύνημα
03 Αυγούστου, 2017
Χαχαχα...τι λες τωρα ρε φιλε....
03 Αυγούστου, 2017
αφού δεν σας άρεσε ο χώρος μπορείτε να κλείσετε και να έρθει στο Hilton . Νομίζω ότι αυτά που λέτε είναι ντροπή . το ξενοδοχείο είναι πεντακάθαρο και προσεγμένο . αν δεν σας κάνει μπορείτε να πληρώσετε ένα καλύτερο ξενοδοχείο και να κάνετε outcall
03 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σας μερσω!!
03 Αυγούστου, 2017
σε πλήρη εναρμόνιση με την προσφώνηση του γραφείου στο site!!!

Αισθανθείτε τη χλιδή σε όλο της το μεγαλείο με την Ρωξάνα να αποτελεί το τρόπαιο για κάθε νικητή και κάθε κατακτητή!

Νιώστε ότι είστε ένας πραγματικός βασιλιάς με μια από τις πιο όμορφες γυναίκες και είναι όλη δικιά σας να κάνετε σεξ σε κάθε στάση!

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
03 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μετα εφαγα και εγω σπίτι αυγά.ζηλεψα....Χαχα!!
05 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Α)μεχρι και η κοπελα εκανε παράπονα.β)ντροπη ειναι να εχω αλλη γνωμη απο εσάς;γ) το καθαρό ας μην το συζητήσουμε.δ)χιλτον δεν εχω πηδηξει αλλα σε Κάραβελ κ πλαζα και κάποια αλλα ναι.μετα το χιλτον Λοιπον ε δεν ειναι αμέσως μετα το Ατλάντικ.ακυρο απο μενα προς εσάς που αντι να πειτε και συγγνωμη ειρωνεύεστε κιόλας.
06 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κύριοι του GDE , αυτοί που θα έπρεπε να ντρέπονται είστε εσείς και όχι ο πελάτης. Όταν θέλετε να παρέχετε υπηρεσίες υψηλού επιπέδου (και μια εξ αυτών είναι και το ξενοδοχείο στο οποίο ΄δεχεται η κοπέλα), δεν είναι δυνατόν να της έχετε δωμάτιο σε γαμιστρώνα). Ο σύντροφος έχει χίλια δίκια να διαμαρτύρεται. Η πολιτική σας, αλλά και η απάντησή σας , είναι απαράδεκτες. Το μόνο άδικο που μπορώ να δώσω στον συναθλητή, είναι το ότι μόλις ενημερώθηκε για το ξενοδοχείο, εάν το γνώριζε, δεν ακύρωσε κατευθείαν το ραντεβού...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
07 Αυγούστου, 2017
είμαι γενικά ευχαριστημένος από το GDE οπότε εκπλήσσομαι από την απάντησή του...
ο καθένας μπορεί - φυσικά - να έχει τη γνώμη του και κακώς αυτή σχολιάστηκε τόσο επιθετικά.
όσο για το ατλαντίκ είναι ουσιαστικά γαμηστρώνας κι όχι ξενοδοχείο. δεν έχω πάει αλλά το βρήκα
στο booking όπου έχει καμιά 40αριά φώτο από δωμάτια. ξεκάθαρα γαμηστρώνας, ίσως - λέω ίσως γιατί
από τις φώτο έτσι φαίνεται αλλά μπορεί να είναι παραπλανητικές, καλύτερο και πιο καθαρό από τίποτα
πρίαμους...ας πούμε επιπέδου X-dream. αλλά μέχρι εκεί. έχει 2 αστέρια.
κατ'εμέ, δεδομένου ότι μια κοπέλα σε δικό της χώρο μπορεί να κάνει τουλάχιστον 50% παραπάνω ραντεβού
την ημέρα, το ξενοδοχείο θα έπρεπε να είναι σίγουρα 4 αστερων στα incall. αυτα τα ολίγα...
J
john100
07 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ενω αγαπητε γνωρίζω αρκετές γαμηστρωνες αυτη(ευτυχως) μου διέφευγε.
Εαν το ήξερα και προφανως θα το ακυρωνα.
Σας μερσω αγαπητε για την στήριξη!
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2