Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η βόλτα ήταν εκτός προγράμματος και οι καύλες χλιαρές οπότε αφού είχα χρόνο είπα να κάνω μία σε καμιά δεκαριά στοχευμένα σπίτια μήπως δω κάτι και το χέρι και το πουλι μπουν σε τσέπη και αιδοίο αντίστοιχα. Η αλήθεια είναι οτι είχα σχεδόν καταλήξει στη Νικόλ (έτσι την παρουσίασε ο τσάτσος) το μωράκι στο Ιάσωνος 10 αλλά μία η μυρωδιά φόλας που υπήρχε στον χώρο, μία το πορνοένστικτο με έκαναν να φύγω. Στο προτελευταίο μπουρδέλο παρουσιάστηκε μια βαμμένη ξανθιά με κανονικό σώμα και δυάρια βυζια των οποίων οι ρόγες-ταβανόπροκες με έκαναν να θυμηθώ ποια είναι η κάτοχος. Και ως γνωστών όταν μία σκονισμένη μνήμη συνοδεύται με ενθουσιασμό αυτομάτως θυμάσαι στιγμιαία τα πάντα. Είχαμε ρίξει κάποια καλά ομολογουμένως γαμήσια -θυμόμουν την πολύ καλή της συμμετοχή μέσα- κάπου μεταξύ Ιασωνός 37 ισόγειο, Μ. Αλεξάνδρου 22 πάνω και κάπου άλλου που δεν μπορώ να θυμηθώ πριν κανα 4ρι με 5ρι χρονια. Μαρίνα λοιπόν, Αλβανια, κανονικό σώμα πλέον λίγο πριν τα 40 και με τα παρελθόντα έτη να έχουν αφήσει ελαφρώς το σημάδι τους στην γεωμετρία των πολυπιπιλισμένων βυζιων της Μαρίνας.
Το δωμάτιο ήταν αυτό αριστερά καθώς μπαίνεις. Η Μαρίνα ήρθε με το σωληνάριο της και ευτυχώς την καλή της διάθεση. Αφού μιλήσαμε λίγο και της θύμησα ότι την έχω χύσει κάποιες φορές πήρε το πουλί μου στην παλάμη της και με ωραίες αργές κινήσεις άρχισε να τον παίζει. Τσατσά δεν έπαιξε (εξου και το 1) και η Μαρίνα παρουσίασε μόνη της τον εαυτό της αλλα λόγω των σκέψεων που έκανα, αφαιρέθηκα και δεν συγκράτησα πρόγραμμα αν και έχω μία εντύπωση ότι ανακοίνωσε ακα. Δεν θα επωφελούμουν ετσι και αλλιώς απο το πρόγραμμα οπότε δεν την ρώτησα αν κάνει και της είπα να περάσει λάστιχο. Η πίπα καλή και αισθαντική αν και τα αχμουχ καλό θα ήταν να λείπουν. Με υποδειξη μου πέρασε απο μπάλες αφου πρώτα για 1-1.5 δευτερόλεπτα το σκέφτηκε και έμεινε εκεί για 1 -2 λεπτά με εμένα χαλαρό στο μεταλλικό κρεβατι και με τους αντιχειρα και δεικτη μου να κάνω ωραίο παιχνίδι με τις ρόγες της Μαρίνας. Της είπα χαριτολογόντας ότι θα μπορεί να κοροιδευει τους χύστες/πελάτες και καλά οτι είναι καυλωμένη και γελασε απαντώντας οτι όντως πάντα είναι. Δεν το συνέχισα.
Μετά την πίπα ρωτάει "πως;" και της λέω. "Απο πάνω να παίζω με τις ρόγες σου και τον κώλο σου" Ετσι έπαιξε το σκηνικό για κανα 5λεπτο οπου η Μαρίνα συμμετείχε φουλ, όπως παλιά. Είχα φτιαχτεί και ήθελα να χύσω με τον κώλο της στο πιάτο. Δυνατό σφυροκόπι για ούτε 3 λεπτά και το σπέρμα στην καπότα. Μιλήσαμε λίγο και έφυγε, με ξαναπεριμένει κτλ. Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω στην Μαρίνα, η επίσκεψη είχε ρετρο σκοπό, πέρασα όμως πολύ καλά και νομίζω ότι γενικά είναι τίμια επιλογή στο δεκάρι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, konstantinos-gko, nobodyelsebutme και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού