Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μπαινω στον οικο και με υποδεχετε η κουκλαρα Σονια. Την εχω ξαναπετυχει αλλα επειδη ειναι πολυ ομορφη δισταζα. Αφου διαβασα λοιπον τις κριτικες της ειπα αυτην τη φορα να την δοκιμασω.

Ειναι κουκλα με υψος 1.70 ποδαρες, μοντελε σωμα, κωλαρα, περιποιημενη με ωραια μαυρα μακρια ισια μαλλια και ωραια ακρα. Εχει ομορφο προσωπο και μικρο στηθος που δεν με πειραζει καθολου.

Ενα τσιμπουκι σχετικα καλο και ανεβασμα απο πανω μου. Μαγκες οταν της ειπα ετσι πως ηταν απο πανω μου να βαλει και τις πατουσες της στο παπλωμα επαθα μουνοπλακα με την μουναρα της να τον παιρνει όλον και τις ποδαρες τις μαζι με τα τακουνια να διαγραφουν κατι παραμυθενιο. Να σημειωσω πως δινει φιλακια και κιμενετε μεταξι gfe και pse.

Ακολουθησαν 2 στασεις ακομα οπου ηρθε το τελος.

Εχει πολυ ομορφο μαυρισμενο σωμα και μια τυπικα καλη συμμετοχη. Ε τωρα με αυτο που παιρνεις και τα λεφτα που δινεις μην περιμενεις και παπαδες.

Ηταν μια αξια επιλογη και θα την ξανατιμησω.

Κουκλα συνεχισε ετσι να μας κανεις να περναμε ομορφα. Ματάκι

ΥΣ. Το μαυρισμα της μαρτυρουσε οτι παει θαλασσα με στρινγκ. Καταλαβενετε τι γινεται στην παραλια!! Ιδιως αν ειναι και εκει ετσι παιχνιδιαρα.. Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Bugatti, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού