Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όσοι έχετε δει το Pulp Fiction, θυμάστε την σκηνή που ο Τζον Τραβόλτα πάει στον dealer του να αγοράσει ηρωίνη; Και του λέει ο dealer:

Now this is Panda, from Mexico. Very good stuff. This is Bava, different, but equally good. And this is Choco from the Hartz Mountains of Germany. Now the first two are the same, forty-five an ounce -- those are friend prices -- but this one...(pointing to the Choco)...this one's a little more expensive. It's fifty-five. But when you shoot it, you'll know where that extra money went. Nothing wrong with the first two. It's real, real, real, good shit. But this one's a fuckin' madman.

Αυτό σκεφτόμουν καθώς έδινα τα 200 στην Μαριλού. Ναι, μπορείς να γαμήσεις πολλά και ωραία πουτανάκια με 140 και 160. Άλλα όταν γαμάς την Μαριλού, ξέρεις που που πήγαν τα έξτρα 40-60...

Την Μαριλού την είχα ξανασυναντήσει παλιά, όταν είχε πρωτοξεκινήσει. Η πρώτη μας συνάντηση ήταν προβληματική, γιατί της έτυχε κάτι ανθρώπινο, και παρότι είχα πληρώσει κανονικά, οι υπηρεσίες ήταν χάλια. Μου είχε πει τότε, φεύγοντας, συγνώμη, και ότι την επόμενη φορά που θα την έπαιρνα θα με ξεπλήρωνε. Όπερ και εγένετο! Με το που με είδε με θυμήθηκε, της θύμισα και γω την ιστορία, και τα θυμήθηκε όλα. Επακολούθησε ένα επικό γαμίσι...

Εμφάνιση (πρόσωπο) - 8: Όμορφο προσωπάκι, με πολύ όμορφα ματάκια, και φτιαγμένα σωστά δοντάκια. Λίγο με χαλάει το χρώμα στο μαλλί, με την μαύρη ρίζα, αλλά λεπτομέρειες. Είναι σούπερ να σε κοιτάει με αυτά τα ματάκια καθώς σου κάνει πίπα. Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες.

Εμφάνιση (σώμα) - 8: Ότι βλέπετε. Είναι κοντούλα και μινιόν. Το κωλαράκι είναι χαλαρό, παρότι δείχνει σφιχτό, αλλά αυτό είναι ωραίο καθώς μπορείς να το ζουλάς και να το γραπώνεις εύκολα, και στέκεται περήφανα στο ύψος του. Γενικά έχει μια πίσω χαλάρωση σε κώλο - μπούτια, αλλά κανένα θέμα. Μικρά ποδαράκια. Πολύ σκληρό φτιαγμένο βυζί, που δεν κουνιέται με τίποτα. Μου είπε ότι άμεσα θα μπει να το διορθώσει. Γενικά, καυλωτικό πακέτο.

Γενική συμπεριφορά - 10: Γενικά, γαμώ τα παιδιά. Δεν τρώει χρόνο, έχει χιούμορ, είναι έξω καρδιά. Έχει μια ανεπαίσθητη μελαγχολία, αλλά δεν το βγάζει, είναι μες την καύλα και το χαμόγελο.

Επικοινωνία - 10: Τα προφορικά της Ελληνικά είναι σχεδόν άψογα πλέον. Τα γραπτά της έχουν απλώς πλάκα!

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή - 10: Η Μαριλού, κατά δήλωσή της, γουστάρει να γαμιέται. Φαντασιώνεται gang bangs όταν μαλακίζεται μόνη της στο σπίτι της. Της αρέσει να τον έχει στον κώλο, αλλά αγαπημένη της φάση είναι να έχει όλες τις τρύπες βουλωμένες μαζί. Μπορείς είτε να την αφήσεις να παίξει εκείνη μπάλα, και θα σε γαμήσει, ή να την βάλεις κάτω και να της πετάξεις να μάτια έξω. Οδηγός ή επιβάτης, παίζει εξίσου καλά τον ρόλο. Νομίζω πως η σωστή η φάση είναι να γίνει ένας δυνατός ρεφενές, και να παίξουν 4 παίκτες με την Μαριλού ταυτόχρονα, με όλα μέσα. Νομίζω εκεί θα αποδώσει τα μέγιστα. Εγώ πάντως έπαιξα 2 θαυμάσιους γύρους, με πολύ γούστο, και σούπερ κουβεντούλες κατά την διάρκεια.

Σχέση απόδοσης/τιμής - 9: Ναι είναι πολλά τα 200 στις μέρες μας. Αλλά εάν είναι να δώσεις 150-160 για ένα λυμφατικό Ρωσίδι που θα κοιτάει τον πούτσο σου σαν να είναι εξωγήινος, δώσε τα 200 να ζήσεις μια τσόντα όπως εσύ την θέλεις.

Υ.Γ. ως αντιστάθμισμα της πρώτης αποτυχημένης συνάντησης έλαβα δωράκι CIM και ένα γύρω κώλο. Όπερ και τα 200 με CIM & Κώλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Athens
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
5.062
Πόντοι:
18.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anallover21, panos877, vavylon και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2017
Εξαιρετικά, κύριε!
02 Αυγούστου, 2017
Το μωρο είναι ενας πουτσομεζες που πρεπει να τον τιμησω οπωσδήποτε Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
E
Excalibur
02 Αυγούστου, 2017
Με τις υγειες σου!!!
Εχω ομως μια βασικη ενσταση:εφοσον την 1η φορα κατι της ετυχε οπως λες (ανθρωπινο ειναι)θα επρεπε ΑΚΥΡΩΣΕΙ το ραντεβου κι οχι να το "διεκπεραιωσει" (οπως συμπεραινουμε) και να εισπραξει κανονικα.
Ανεξαρτητα βεβαια πως φαινεται πως αναπληρωσε και κατα μια εννοια μπραβο της.Ενα ραντεβου θα πρεπει να ακυρωνεται οταν δεν τηρουνται τα συμφωνηθεντα οχι να λεμε "δε γαμιεται" "εκανα υπομονη" "για καλη μου τυχη" "τελικα μετα απο πολλα δεχτηκε" κτλ (το σχολιο γενικοτερο)
04 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πιθανότατα δεν ειναι στο χερι της να ακυρωσει ραντεβου. Μη ξεχναμε πως η κοπέλα ΔΕΝ ειναι ανεξάρτητη Χαμόγελο
S
Sc0rpi0s
(Updated: 05 Αυγούστου, 2017) 04 Αυγούστου, 2017
Kalispera!exeten dikio otan kati dem pai kala prepi na akironete to randebu!emena marethi na perasen esis panda kala k dino o ti boro gia afto!alla imathe antropis k bori na sinvenunen pragmata!brabo gia to kirio pu me edoxe defteri eskeria k emine exaristimenos!!xerume gia afto!!epithis to soma mou ine poli gimnasmeno ine to xobi mou afto...gia kapio logos exo na pao ena mina k bori na exo exathe ligo tos mix!alla kxana sekinitho sintoma!!filakia apo mena k omorfo sabato-kriaki na evxume!!Έρωτας
MM
Marilou Morales
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5