Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η χειρότερη εμπειρία που είχα ποτε σε μπουρδέλο. Μπαίνω μέσα και η τσατσά μου έταξε χρυσάφια και παλάτια. Ελεύθερο στοματικό, πολύ καλή στο δωμάτιο, δεν βιάζεται, πρωκτικό, 69 όλα όλα όλα τα πάντα ότι θες η Τζένη το αστέρι μου τα κάνει. Βγαίνει έχω η κοπέλα και ήμουν ο πρώτος της πελάτης. Δίνω τα λεφτά και περνάω.

Μετά από 10 λεπτά έρχεται στο δωμάτιο. Μου λέει ότι έχει πολύ ζεστη και δεν ξέρω και εγώ για πόση ώρα προσπαθούσε να ανοίξει τις κουρτίνες και δεν μπορούσε γιατί είχαν κολλήσει στα τζαμια... Με τα πολλά κάθεται στο κρεβάτι. "Θες με η χωρίς" με ρωτάει? "Χωρίς" τις λέω. Με το που απαντάω μου φέρνει τα βυζιά της στη μούρη μου να τα γλείψω. (?????) Μετά από μισό λεπτό παίρνει το προφυλακτικό και πάει να το βάλει... Την σταματάω και της λέω ότι είπαμε χωρίς. "A ναι το ξέχασα" (?????) Αρχίζει και γλείφει λίγο ισα ισα τον κορμό μετά μου φτύνει τον πούτσο και αρχίζει να μου την παίζει... WHAT THE FUCK. Αλήθεια έχω σκαλώσει και όλο σκεφτόμουνα ότι δεν μπορεί σε λίγο θα αρχίσει να μου παίρνει πίπα. Μετά από μισό λεπτό σταματάει και μου περνάει μπαμ μπαμ προφυλακτικό. Ούτε που πρόλαβα να αντιδράσω (το είχε ανοιχτό από πριν). Τέσπα λέω δεν γαμιέται. Πάμε σε ιεαραποστολικο και τη κάνει αν είναι ποτε δυνατόν. Είχε κλείσει τα πόδια ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΣΦΙΧΤΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ και είχε βάλει και το χέρι της μπροστά. Μιλάω σοβαρά. Πάω να το βάλω και... γαμούσα το χέρι της. Μετά από μισό λεπτό που πήγαινε να μου πείσει (μισοσικομενη που ήτανε) λέω να βγω και να πάω από κώλο να τελειώνουμε. Μου κράταγε τόσο σφιχτά την πούτσα με το χέρι που όταν τραβηχτικά βγήκε το προφυλακτικό... Το βγάζει το πετάει ΚΑΤΩ (???????????) και μου βάζει άλλο στα μπαμ. Πάω να μπω από κώλο και μου έκανε δεξιά αριστερά και προς τα μπρός. Βάζω λίγη δύναμη και την κρατάω και σφιγγότανε + κουνιότανε. Δεν γινότανε να μπω μπέσα. Βάζω παραπάνω δύναμη (δεν ημούν καν σε full στύση) και όταν πάει να μπει ΕΛΑΧΙΣΤΑ μέσα τραβιέται απότομα και μου λέει "Πρέπει να κάνουμε γρήγορα γιατί θα με φωνάζει η άλλη από μέσα. Έλα να σου τον παίξω" Γυρίζει και μου πιάνει την πούτσα με το χέρι ανάποδα και μου κάνει την χειρότερη και ποιο επώδυνη μαλακια που μου έχουν κάνει ποτε. Της λέω σταματα πονάω και... σηκώνεται ντύνεται και φεύγει. Μα το theo. ΟΥΤΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ. Πεταώ την καποτά στα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ και βγαίνω εξώ.

Βγαίνω έξω και πάω και λέω στην τσατσά με πολύ ευγενικό τρόπο:"Τι πράγματα είναι αυτά? Έρχομαι τόσα χρονια εδώ πρώτη φορα μου συμβαίνει κάτι τέτοιο. Ούτε κώλο που είπατε ούτε πίπα. Ούτε 10 λεπτά στο δωμάτιο αν είναι δυνατόν." Και η τσατσά auto που βρήκε να μου πει είναι ότι "Η τζένη είναι πολύ καλή κοπέλα γιατί το λες αυτό? Όλοι τα καλύτερα λένε. Έκατσες σίγουρα 10 λεπτά στο δωμάτιο" Δεν έκατσα να ασχοληθώ σηκώθηκα και έφυγα. Τι να της πω ότι έφτιαχνε 2 λεπτά (το 1/5 του χρόνου) τις κουρτίνες? Το μονο που της είπα είναι ότι εγώ εκεί δεν ξαναπάω.

Απλά θα πω ότι με τέτοια συμπεριφορά δεν θα ξαναπατήσει κανεις. Σε μια εποχή που τα πάντα τα μαθένεις με τον έναν η τον άλλο τρόπο πρώτα βάζεις τη φίμη του μαγαζιού. Εγώ όχι δεν θα ξαναπάω ποτε με την Τζένη αλλα δεν ξαναπατάω το πόδι μου στο 65A. Δεν ξέρω αν είναι όλα μαζί η αν η κάθε τσατσά δουλεύει solo αλλα αυτή η κοπέλα κάνει ζημια σε όλους. Αν ήτανε κάποιος καινούργιος και πέρναγε auto το πράγμα δεν νομίζω να ξαναπήγαινε σε μπουρδέλο. Πραγματικά αν υπάρχει κάποιος που έχει περάσει καλά και πιστεύει ότι είμαι υπερβολικός ας κάνει νέα κριτική η ας απαντήσει στα comments. Τέλος να πω ότι είμαι 27 χρονων , 1,82 ύψος και 75kg, ευγενικός και πήγα καθαρός στο μαγαζί και δεν είχα ποτε πρόβλημα με άλλη κοπέλα. Γιατί εμενα πριν μου συμβεί αυτό αν έβλεπα τέτοια αρνητική κριτική θα έλεγα ότι πήγε κάποιος μεθυσμένος, άπλυτος 80αρης που όλα του φταίνε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
680
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bugatti, Djole77, Stefanos the grait και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2017
Πω ρε φίλε με τις κωλοφόλες.... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
01 Αυγούστου, 2017
Μην ανησυχείς αδερφέ...
Δεν φταις εσύ...
Δυστυχώς γνωστή τακτική από κάποιες...
01 Αυγούστου, 2017
Πω ρε φίλε με τη μαλακισμενη και κωλοφολα εμπρεξες.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3