Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 59 10
Ξενοδοχεία 97380
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
3.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ηταν η πρωτη και τελευταια επισκεψη για μενα εδω.

η προσβαση αν δεν ξερεις την περιοχη ειναι καπως δυσκολη με τις μονοδρομησεις που υπαρχουν. αμα χασεις ενα στενο παιζει να μη το ξαναβρειςΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
το παρκιν στην περιοχη λογω θερους και λογω της ημερας ηταν σχετικα ευκολο αλλα οχι και διπλα και δεν προσεξα αν ειχε δικο του το ξενοδοχειο. παρκαρισα στον ιδιο δρομο λιγο πιο περα απο το ξενοδοχειο αφου μπηκα αναποδα στο στενο του,μιας κι ο δρομος κατεληγε σε δυο απαγορευτικα. τεςπα ηταν λιγο περιπετεια η υποθεση παρκαρισμα.

διακριτικοτητα στην εισοδο οχι και οτι καλυτερο αφου γυρω υπαρχουν σπιτια.
η εισοδος του ξενοδοχειου ειναι οπως στις φωτο εδω.
στη ρεσεψιον οταν μπηκαμε δεν υπηρχε ανθρωπος παρα μονο εκει παραδιπλα ηταν μονο οι εγχρωμες καθαριστριες.
(δε το αναφερω υποτιμητικα)
ρωτησα αν υπαρχει καποιος να μας εξυπηρετησει κι αφου ειδοποιησαν ηρθε μετα απο λιγο. μου εδωσαν δωματιο και κατευθυνθηκαμε προς το ασανσερ. δεν προλαβε να κατεβει και με φωναξαν πισω γιατι δεν ειχαν συνεννοηθει με το προσωπικο και το δωματιο δεν ηταν ετοιμο και μου εδωσαν αλλο.
φανταστειτε να πηγαινα να ανοιγα την πορτα και να ηταν αλλος μεσα εν ωρα αγωνα Money MouthMoney MouthMoney Mouth
λεω μεσα μου δεν αρχισαμε καλα απο την αρχη. απο το παρκαρισμα.
τεσπα παιρνω το αλλο κι ανεβαινουμε.

το δωματιο δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο. απλο δωματιο με μια μικρη τουαλεττα με τα τηλεχειριστηρια για tv και a/c και τον καταλογο του bar επανω.
δυο γυαλινα ραφια αντι για κομοδινα στον τοιχο διπλα στο κρεββατι που δεν ειχαν χωρο ουτε για τα κλειδια μας,ουτε για τα κινητα. κρεββατι χαμηλο αλλα μεγαλο οκ.τηλεοραση με 4-5 καναλια τσοντα κι αυτο ηταν ολο κι ολο.

στο μπανιο ολα καθαρα με δυο ασφραγιστες πετσετες μεγαλες και μονο μια μικρη.Λύπη σαπουνακια,λαδακια κλπ τετοια υπηρχαν ολα σφραγισμενα καθως και πιστολακι για τα μαλλια της κυριας. η ντουζιερα με καμπινα ευρυχωρη για δυο ατομα,αλλα με αφαιρεμενο το ενα γυαλινο φυλλο της πορτας με συνεπεια να μη κλεινει και να πεφτουν τα μισα νερα εξω.

εκανα το λαθος μετα τον πρωτο γυρο με την κοπελλα να παραγγειλω δυο αναψυκτικα και νερακια. ε οσο τα ειδατε εσεις τα ειδα κι εγω. περασε μιση ωρα κι ακομα ερχονται.
ξαναπαιρνω τηλ στη ρεσεψιον να το υπενθυμισω και μονο που δε με δειρανε. τελος παντων τα φερανε με τη δευτερη φορα.
απτοητος εγω εριξα και το δευτερο γυρο μου με την εργαζομενη και ηρθε η ωρα να φυγουμε.

κατεβαινουμε και ω!!! τι εκπληξη. παλι κανεις στη ρεσεψιον κι οι καθαριστριες να χασκογελανε λες και δεν εχουν ξαναδει τι γινεται εκει.
τα γνωστα. ειδοποιουν,ερχεται μια κυρια διαφορετικη απο την αλλη φορα,πληρωνω αφου εψαχναν 10 λεπτα να δουν τι ειχα παραγγειλει αφου δεν με πιστευαν και φευγω ριχνοντας μαυρη καταμαυρη πετρα πισω μου.

αυτα τα ολιγα απο μενα. καλα να ειστε ολοι και να το προτιματε το μαγαζι.
απο τα καλυτερα της περιοχης ειναι ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία


ΥΓ περιττο να κανω σχολιο νομιζω για την τιμη που χρεωνει σε σχεση με αυτα που προσφερει.
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
188
Likes:
47.128
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, xlm, Marcus77 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2017
αδερφε πετραν εκπλησομαι δυσαρεσταΛύπη
ποτε κανενα προβλημα εκει
παρκιν εχει πισω
τι να πω??
επεσες στην περιπτωση μαλλονMoney MouthΚαπέλο
01 Αυγούστου, 2017
Ρε συναγωνιστη για διακοπες πηγες ή για να ......Τι ηθελες να παιζει η TV τον Αυτια;;;Επισης για το παρκιγκ γραφεις μια ολοκληρη παραγραφο για κατι που φταις εσυ!!!Δηλαδη τι επρεπε να γινουν ολοι μονοδρομοι ΠΡΟΣ το ξενοδοχειο.Σημειωτεον πως το ξενοδοχειο εχει διακρτιτικοτατο πισω παρκιγκ(κι αρα και εισοδο).Ασφαλως και να ισοπεδωσεις το ξενοδοχειο για την εξυπηρετηση που γραφεις αλλα οχι να τα ισοπεδωνουμε και ολα
01 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε νομιζω ΕΛΛΗΝΙΚΑ οτι εγραψα αυτα που εγραψα.
ειπα οτι ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ η προσβαση ειναι δυσκολη. να μη το αναφερω? ή μηπως δεν ειναι ετσι? ή δεν εχει μονοδρομησεις?
δεν ειπα αν ειναι σωστο ή οχι. και βεβαια ειναι σωστο.
αν εσυ γεννηθηκες ή ζεις εκει δε σημαινει οτι αυτο ισχυει για ολους.
το παρκιν του ξενοδοχειου φυσικα και δε το ηξερα αφου πηγα για πρωτη φορα.
τελος για την τηλεοραση που λες μαλλον δεν καταλαβες οτι το σχολιο μου ηταν για τον ολο εξοπλισμο του δωματιου.
ειχε λοιπον και μια τηλεοραση που εκτος ολων των αλλων καναλιων ειχε και μερικα με τσοντα. ουτε αυτο να το αναφερω?
οκ αλλη φορα θα σε ρωταω τι να γραψω.
το θεμα ομως δεν ηταν αυτο. το θεμα ειναι για μενα οτι απο σερβις το συγκεκριμενο ηταν επιεικως ΧΑΛΙΑ.
και νομιζω οτι μια διαφορετικη γνωμη δεν ειναι κακο να ακουστει.
αν παω αλλη φορα και βρω διαφορετικη αντιμετωπιση να εισαι σιγουρος οτι θα το αναφερω.
να εισαι καλα.
01 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε ολα τα στραβα σε μενα??? ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
αυτο θελω να πιστευω κι εγω,οτι κατι συνεβη κι ετυχε σε μενα. δε νομιζω να ειναι λογος παντως να μη το αναφερω.
ο αλλος συναδελφος απο κατω μονο που δε μας εδειρε κιολας.ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
να εισαι καλα ρε.
18 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ξενοδοχειο είναι καλό με μοναδικό μειονεκτημα το καπέλο των 5 € στην τιμή λόγο μονοπωλιακής θέσης στην περιοχή.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5