Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ακολουθώντας την κριτική του συνάδελφου professorx, πήγα κι εγώ στη Νίνα.

Μου άνοιξε μια ψιλή ξανθιά γκιλφ με ωραίο στυλ αρχοντικό και αν και άβυζη με καύλωσε που δεν φορούσε σουτιέν ενώ ήταν αρκετά στυλάτη ντυμένη. Ίσως να δουλεύει εκεί άλλες βάρδιες μαλακία που δεν ρώτησα...

Μου παρουσίασε τη Νίνα, όπως ακριβώς εμφανισιακά την παρουσίασε και ο professorx.

-Την κάνω 55-60 (καλοκρατούμενη) ή 48-55 (ταλαιπωρημένη)
-Κάπου στο 1,65
-Αρκετά λεπτή με βυζί πεσμένο και νερουλό (δεν ήταν κακό όμως)
-Ξυρισμένη φουλ έξτρα κομπλέ
-Το κλασσικό δέρμα της gilf μαυρισμένη όμως φουλ με tan lines ... αρκετά καυλωτικό
-Μαύρο μαλλί μπουζουκτζίδικο με αφέλιες
-Κάπως κακή οδοντοστοιχία
-Φωνή νταλικέρι, μαγκιόρικη
-Δηλώνει Θεσσαλονικιά, θεωρώ Θεσσαλονικιά από.... Βουλγαρία που απλά ήταν κάποια χρόνια Θεσσαλονίκη
-Υποστήριξε πως είναι οι πρώτες μέρες της Αθήνα και δεν έχει ιδέα... Και μάλιστα πως δούλευε Θεσσαλονίκη χρόνια νύχτα μπαρόβια όχι όμως σε μπουρδέλα κλπ...

Μπήκε μέσα στο δωμάτιο, τα έβγαλε όλα, εγώ την πασπάτευα, ξάπλωσε και έβγαλε τα πέδιλα, με τσιμπούκωσε με καπότα που εγώ ζήτησα, γιατί αρχικά πήγε να πάρει τσιμπούκι χωρίς καπότα και όταν της είπα να βάλει το έκανε αδιαμαρτήρητα αλλά σχολίασε κιόλας πως κάνει εξετάσεις κλπ... έγλειψε αρχίδια στο χαλαρό όμως χωρίς τεχνική ιδιαίτερη και αφού καύλωσα την έβαλα στα 4 (με λίγο δυσκολία στην συνεννόηση) και μπήκα στο μουνί (στενούτσικο θα το έλεγα που το επισήμανε και εκείνη. Μετά ζήτησα κώλο, έβαλε βαζελίνη (φάουλ γιατί περιέχει πετρέλαιο και είναι επίφοβο να σπάει η καπότα) και της το έβαλα στην κωλοτρυπίδα. Με πήγαινε καλά και δεν έχυνα εύκολα και γούσταρα γιατί κρατούσα αλλά πονούσε γενικώς.... και το έλεγε.... είπε και σε κάποια φάση "έλα μωρό μου χύσε γιατί πονάω"... Ε για να μην τη ζορίσω της λέω έλα στο ξαναβάλω στο μουνί και αφού με καθάρισε στο προφυλακτικό με μωρομάντιλο την σήκωσα στα όρθια στημένη στον τοίχο (ξαναέβαλα τα πέδιλα για να μην πατάει κάτω ξυπόλητη και να μου έρθει και σε καλύτερο ύψος) και όταν αποφάσισα να χύσω την έχυσα σε αυτή την στάση... Η αλήθεια είναι πως θα κρατούσα και άλλο και το ήθελα αλλά άκουγα και κόσμο έξω, είχε ζοριστεί και αυτή και την έχυσα.

Ντύθηκε, μου τόνισε πως δεν κάνει με όλους κώλο αλλά επειδή είμαι καθαρός κλπ, επειδή της άρεσα και εμφανισιακά και παρόλο που την ζόρισα λόγω μεγέθους μου τον έδωσε (όσο άντεξε) και να ξαναπεράσω.

Εδώ να τονίσω πως στην αλλαγή από μουνί σε κώλο ήρθε η κλασσική μπόχα από κωλίλα.... μου καθάρισε μεν το προφυλακτικό για να ξαναμπω μουνί αλλά το θεωρώ μέγα φάουλ και ότι θα έπρεπε να βάλει άλλη καπότα.....

Αυτά πάνω κάτω. Αν θα ξαναπήγαινα?!?!? Μάλλον όχι.... και βασικά ο ΜΟΝΟΣ λόγος που κάμφθηκαν οι όποιες αντιστάσεις για να μπω ήταν το ότι έδινε κώλο και γενικά γουστάρω κωλαράκια.... οπότε κωλαρακι+γκιλφ = πειρασμός έστω και για μια φορά....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίνα
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, fouxter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2017
Οικονομια στις καποτες κανουν;
DN
Duke Nukem
01 Αυγούστου, 2017
Έλα μου ντε.... Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2