Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας συναγωνιστές....

Μιας και είχα νωρίτερα σήμερα την κουβέντα στο θέμα με τις βυζοπούλες, θυμήθηκα την Άντρεα (την οποία μου σύστησαν σαν Αντριάννα)...Η αλήθεια είναι στόχευα στην Τζώρτζια από Διδύμου 7Β αλλά το βρήκα ΠΑΛΙ κλειστό.

Τεσπά μπαίνω με έναν φίλο και βγαίνει η κοπέλα με μαύρα εσώρουχα. Αρκετά μεγάλο στήθος για τα γούστα μου οπότε αποφάσισα να περάσω...

Μπαίνω μέσα και περιμένω...Ξαφνικά αντιλαμβάνομαι ότι δεν έχω και πολύ όρεξη οπότε αρχίζω και αγχώνομαι ότι δεν θα λειτουργήσει το εργαλείο και θα κάχω το 20άρικο.

Τεσπά μπαίνει η κοπέλα. Μαύρα μαλλιά, μεγάλα βυζιά (4-5 νούμερο), μπαμπάτσικια (όχι χοντρή), γδύνεται, λέμε δυο κουβέντες τις κλασσικές (21 ετών, Ρουμάνα) και ξαπλώνει και με περιμένει, μου ζητάει να βγάλω το μποξεράκι, το βγάζω και ξαναπάω δίπλα της.

Ξαπλώνει και εγώ την φιλάω στον λαιμό και τις χαϊδεύω τα βυζιά, βγάζει κάτι ψεύτικες κραυγές όταν την φιλάω λες και την γαμούσε ο Lexington Steele που με ξενέρωνε λίγο. Αντιλαμβάνομαι ότι δεν πρόκειται να κάνει κάτι για να καβλώσω και αγχώνομαι περισσότερο, σε σημείο που δεν γίνεται τίποτα.

Κάνει να μου πάρει πίπα, της ζητάω να βάλει προφυλακτικό, παίρνει 2'-3' και συνεχίζω να μαι dead....

"Τι έχεις;"
"Δεν ξέρω...μάλλον λίγο αγχωμένος"

αρχίζει να μου την παίζει έτσι με την καπότα πάνω και κάτι γίνεται, χαϊδεύω τα βυζιά, συνεχίζει αυτή και της λέω να ξαπλώσει...τραβάω κανά-δυο κι εγώ και μου λέει αν θέλω να βγάλω την καπότα και να την χύσω στην κοιλιά...της λέω όχι ok θα κάνουμε σεξ...

Μπαίνω και αρχίζω και με το που μπαίνω μετά από λίγο λέει:

"Είδες εγώ; πρώτα κάτω πούτσα, όταν πιάνω πούτσα πάνω..."
"Ναι της λέω...δεν ήμουν έτοιμος πριν, είχα άγχος"
"Πόσο είσαι;"
"28,εσύ;"
"21"
"Μουλτσουμέσκ, μωρό μου"
"μιλάς ρουμάνικα;
"όχι μόνο αυτό ξέρω (το ευχαριστώ δλδ)"

Συνεχίζουμε...πρέπει να γαμούσα κανά 5', ήθελα να κάτσω και άλλο και να το καθυστερήσω αλλά στεναχωρήθηκα που την ταλαιπώρησα στην αρχή και έχυσα επίτηδες.

Βασικά δεν έφταιγε αυτή...η ψυχολογία μου στους οίκους είναι περίεργη...άλλες φορές μπαίνω καυλωμένος, άλλες με μισή καρδιά...Η κοπέλα όταν είδε ότι είχα δυσκολίες το πήρε πάνω της και τα καταφέραμε...

Επίσης έχει όμορφα πρόστυχο πρόσωπο και γλυφότανε καυλωτικά πάνω στο σεξ, σε φάση που σκέφτηκα έντονα 1η φορά να δώσω γλωσσόφιλο σε εργαζόμενο κοπέλα σε όικο..πιστεύω θα το δεχόταν, εξάλλου υπήρχει και στο πρόγραμμα....

Εν'ολίγοις είναι ένα "όμορφα πρόστυχο" κοριτσάκι με μεγάλα βυζιά που αν είσαι σε καλή μέρα θα φχαριστηθεις γαμήσι πιστεύω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντρεα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
316
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, nobodyelsebutme, dinos34 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού