Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όπως έχει ξαναγραφεί, η Νικόλ είναι μια εντυπωσιακή ψηλή ξανθιά που θυμίζει βορειοευρωπαία, με σωματάρα (όχι στυλιάρη, όμορφη κορμάρα)
Η τσατσά για τον πούτσο, μου έσπασε τα νεύρα γιατί στην αρχή δεν πέρασα, καθώς ήθελα να συνεχίσω την τσάρκα μου, στο τέλος όμως κατάληξα εκεί. Ησυχία μιας κ ήταν 1 το βράδυ της κυριακής.

Έρχεται η Νικόλ, μου χαμογελάει κ μου λέει να ξαπλώσω να με περιποιηθεί. Διάκρινα μια υποψία ξεπέτας. Έρχεται από πάνω μου κ μαυ τρίβεται, μου γλύφει το στήθος, μου πιπιλάει τα παπάρια κ τη γύρω περιοχή. Κάνει ελεύθερο στοματικό, αλλά της είπα να μου βάλει σκουφάκι. Ξεκινάει μια πολύ δυνατή πίπα, deep throat που με τρέλανε. Εκεί λέω ότι προσπαθεί να με κάνει να χύσω από την πίπα, αλλά την έκανε τόσο τέλεια που την άφησα. Σε κάποια στιγμή της είπα να σταματήσει κ το κατάλαβε, κ άρχισε να με γλύφει ηδονικά σιγά σιγά κ να μου πιπιλάει το κεφαλάκι. "Σίγουρα δε θες να σταματήσω?" με ρωτάει, κ την άφησα εκεί να με γλύφει λίγο ακόμα, μιας κ ήταν καύλα.

Της ζητάω να μπω μέσα της, "πώς γουστάρεις?" με ρώτησε, κ την πήρα πισωκολλητό. Εκεί μου στήθηκε σε μια άψογη στάση, της πιπίλησα τα υπέροχα κωλομέρια κ μπήκα μέσα της. Άρχισε να χτυπιέται πάνω στον πούτσο μου με μανία. Κ χωρίς να κλέβει. Έχει στηθεί με τέτοιον τρόπο ώστε να τον φάει ολόκληρο κ κοπανιόταν πάνω μου. Οπότε την γραπώνω κ άρχισα να την πηδάω πολύ δυνατά. Η θέά της κωλάρας της κ το να πηδάς σκληρά ένα τέτοιο υπέρμουνου φτάσαν την καύλα στα ύψη! Μετά από κάποια ώρα αρχίζω κ χύνω μέσα της (στην καπότα προφανώς) κ εκεί με ξάφνιασε. Όταν κατάλαβε ότι χύνω, έκανε μια κίνηση με τα πόδια της πίσω από τον κώλο μου, κ με έσπρωξε βαθιά μέσα της, ξαππλώνοντας αυτή κ εγώ πάνω, ώστε να μου στραγγίσει όλο το σπέρμα μέσα της. Κ άρχισε να κουνάει όμορφα τον κώλο της ώστε να μου "μαλάζει" τον πούτσο που μόλις είχε χύσει. ΚΑΥΛΑ!

Σηκώθηκε, αποχαιρετηστίκαμε με χαμόγελα κ ευχαριστίες κ αποχώρησε. Τελικά, ενώ νόμιζα ότι θα ήταν ξεπέτα, ήταν super τίμια κ με υπέροχο σκληρό γαμήσι, χωρίς να κλέβει. Κ μούναρος! Τι άλλο να ζητήσει κάποιος μπουρδελιάρης!

Ηλικία της γύρω στα 30. Πάρκινγκ 10 λόγω μηχανής κ ερημιάς μετά τα μεσάνυχτα της κυριακής τέλη ιουλίου. Ο χώρος για τον πούτσο. ΜΠήκα στο δωμάτιο που ήταν δίπλα στο σαλόνι, στο οποίο η πόρτα δεν έκλεινε καλά. Κ ένας ανεμιστήρας του κώλου για να σε δροσίζει. Καλά, η τσατσά δεν παλευότανε, αν δεν ήταν τόσο μούναρος η Νικόλ, δε θα επέστρεφα. Την Νικόλ την ξαναπέτυχα μεταμεσονύχτια βάρδια πριν 2-3 μέρες, οπότε φαντάζομαι δουλεύει τέτοιες ώρες εκεί

ΕΛπίζω να βοήθησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
2.297
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 konstantinos-gko, ThE, Dirty69 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού