Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Βικυ την ηξερα από το περασμενο Μαιο όταν ειχε ερθει για τρεις μηνες. Ειχα εντυπωσιαστεί από την εμφανιση της από τη πρωτη φορα που την ειδα, αλλα για διαφορους λογους δεν ειχα καταφερει να τη "παρω", καθοτι γινοταν και ο κακος χαμος τοτε για παρτη της.
Αρχες του Ιουλιου λοιπον, ξανακανε την εμφανιση της, οποτε αυτή τη φορα δε θα μου ξεφευγε. Ηταν καθαρα θεμα χρονου να την επισκεφτω. Στα μεσα του μηνα διαβαζοντας τις εντυπώσεις του εγκριτου συναγωνιστη high voltage, που δεν ηταν και οι καλυτερες δυνατες καπου με ειχαν ανησυχησει, και με ειχαν φρεναρει, και ειχα σοβαρους ενδοιασμους μεχρι ν΄αποφασισω τι τελικα θα κανω. Χμμμ;
Αλλα μεσα μου ελεγα δεν είναι δυνατον να χασω τετοιο μουνι, που προσφερει κι αυτό που θελω, δηλαδή το ελευθερο στοματικο/τελειωτικο. Ναι!
Κι ετσι ζυγιζοντας ολες τις παραμέτρους, "περιμενα στη γωνια" που λενε, ψάχνοντας το σωστο timing για να "χτυπησω". Ποιο ηταν αυτό? Μα φυσικα να τη πετυχω σε μονη βαρδια(όχι πρωινη), και στην αρχη της μαλιστα, και είναι ευνόητοι οι λογοι γι αυτό, που εχουν να κανουν με θεματα κούρασης, βιασύνης, καθαριοτητας, κλπ.
Αφου πρωτύτερα,ειχα κανει την ερευνα μου, και ηξερα από το πρωι, ότι θα δουλευε απόγευμα, φροντισα να είμαι ΄κει στις 17:15, οντας ευτυχως μονος στο σαλονι, καθοτι ηταν Κυριακη, και ολοι ηταν στις παραλιες. Ματάκι
Βγαινει η τσατσα, και αφου μου λεει ότι η Ναταλι, ηταν στο δωματιο, μου παρουσιασε τη Βικυ, η οποια αστραφτε στη κυριολεξια. Γλώσσα
Φρεσκια, καλοχτενισμενη, ομορφα βαμμενη, πραγματικη κοκετα. Είναι 25 χρονων, από τη Μοσχα, γυρω στο 1,60 υψος, ξανθουλα με ισια μαλλια αυτή τη φορα, λιγο κατω από τους ωμους, με πανέμορφα ματια, κανονικων κιλων, αρμονικα κατανεμημένων πανω της, με δυαράκια φυσικα βυζάκια, και με πολύ ωραιο κωλαρακι. Δηλαδη ειχε σωμα με τα σωστα πιασιματακια. Αυτά που πρεπει. Χαμόγελο
Πληρωνω τη τσατσα, και της δειχνω το "εσωτερικο/κρυφο" δωματιο που είναι πισω από το σαλονι, και απέναντι από τη κουζινα. Ματάκι
Μετα από τρια λεπτα ερχεται το κοριτσι αερατο, και χαμογελαστο, και με διαθεση, χαιρετωντας με στα αγγλικα, ανταποδίδοντας εγω στα ρωσικα βεβαια. Ματάκι πραγμα που αμεσως τη ξαφνιασε ευχαριστα. Χαμόγελο
Αφου ειπαμε κατι εισαγωγικα "δικα" μας, εβγαλε τα μαυρα της εσώρουχα, επεσε πανω μου, κι αρχισε να με φιλαει απαλα αρχιζοντας από το λαιμο, στο στηθος, και κατεβαινε σιγα σιγα προς τα κατω, για να επικεντρωθεί εκει που πρεπει. Εγλυψε και "ταλαιπωρησε" λιγο τις μπαλες, και στη συνεχεια με ρωτησε αν θελω "με η χωρις", και η απαντηση ηταν "χωρις" βεβαια. Ματάκι
Μου εκανε ένα τυπικο καθαρισμο με μωρομαντηλο, και αφοσιωθηκε στο "κυριως εργο".
Ηταν πολύ "ευγενικη" θα ελεγα με το πουτσο μου αφου τον επαιρνε σιγα σιγα κι αισθησιακα στο στομα της, χωρις απότομα, και αγαρμπα μπουκώματα, με τη γλωσσα της να μου χαιδευει βασανιστικα τοσο το πουτσοκεφαλο, το οποιο το εξαφανιζε ανα τακτα χρονικα διαστήματα οσο και τον υπολοιπο κορμο σε ολο το μηκος του.
Αυτό κρατησε αναλογικα, αρκετο χρονο, καθοτι την ειχα καταβρει ετσι, και για μια στιγμη νομιζα ότι σκοπος της ηταν να με τελειωσει ετσι, αλλα η σκεψη μου ευτυχως δεν επαληθευτηκε για μενα στη συνεχεια.
Καποια στιγμη με ρωτάει "σεξ?". Λεω "ντά, χατσού, χατσού..." Μου βαζει αψογα το προφυλακτικο, και με ρωτάει πως θελω. Ειχα ακουσει από μαρτυριες συναγωνιστων ότι ειχε αρνηθεί να κατσει από πανω, της το προτείνω, και λεω για να δω.....
Για καλη μου τυχη δεν αρνηθηκε κι εκατσε χωρις αντιρρηση κανονικα από πανω μου, κουνοντας το κορμακι της στο ρυθμο που της υπεδειξα. Η αισθηση του μουνιου της ηταν αρκετα ικανοποιητικη θα ελεγα παρα τη κρεμα που ειχε βαλει.
Μετα της ειπα ν΄αλλαξουμε σε πισωκολλητο. Τι ωραια στση, και τι κωλαρακι ηταν αυτό? Αφου στο παρα "ενα" το "΄σωσα" και ακινητοποιηθηκα ακαριαια για να μην εχουμε προωρο ατύχημα γιατι ο απωτερος κι ο βασικος σκοπος ηταν να της γεμισω το στοματακι της.
Της λεω ότι θελω να χυσω στο στομα της, κι αυτή αμεσως σα καλο κι υπακουο κοριτσι που είναι , γυρναει, μου βγαζει προσεκτικα το προφυλακτικο, κι αρχιζει παλι τη πιπα, αλλα και παλι όχι ατσαλα και γρηγορα. Απλα σε σχεση με πριν, ενα-δυο κλικ πιο πανω, κι ενιωθα πιο σφιχτα να χειλια της που ειχαν αιχμαλωτισει το πουτσο μου, μεχρι που παραδωθηκε στις ορεξεις της.....Γλώσσα
Καμια αποτομη κινηση, περιμενε μεχρι να στραγγιξω, και στη συνεχεια σηκωθηκε σιγα σιγα και τα ΄φτυσε σ΄ενα μωρομαντηλο.
Στη συνεχεια είχαμε ενα διλεπτο social time, κι αφου μου εκμυστηρευτηκε καποια πραγματα με το τι σκοπευει να κανει σχετικα με τη δουλεια, απεχωρησε με ζεστες αγκαλιτσες, και πολλα φιλακια από τα οποια, το τελευταιο, και το καλυτερο, ηταν στο στομα, λεγοντας μου ότι με περιμενει παλι.....Και πως να μη ξαναπας σ΄αυτο το πλασμα? Γινεται?
Αφου με το που βγηκα από το δωματιο, που είναι απέναντι από τη κουζινα όπως ειπα, ακουσε τη πορτα του δωματιου που ανοιξε, και πεταχτηκε παλι να μ΄αγκαλιασει, και να μου δωσει άλλο ενα φιλακι στο στομα, πραγμα που δε το περιμενα, γιατι ηταν και η πρωτη φορα που πηγα μαζι της. Γλώσσα
Ολη η συνεννοηση εγινε στα ρωσικα μιας και στα ελληνικα εχει θεματακια...κι αυτό λειτουργησε πολύ θετικα υπερ μου.
Συμπρασματικα προκειται για μια πολύ ομορφη κοπελα, συμφωνα με τα γουστα μου, αψογη στη συμπεριφορα της, ζεστη, χαδιαρα, παιχνιδιαρα, ηρεμη, χαμηλων τονων, δεκτικη, όπως τη θελω, χωρις κανενα σημαδι βιασύνης με πολύ καλα προκαταρκτικα, και με μεγαλη σε διαρκεια πιπα.
Πιστευω ετσι οπως την ειδα σημερα, αποτελει vfm τουλάχιστον οσον αφορα την εμφανιση, γιατι από θεμα υπηρεσιων, αλλοι μπορει να εχουν πιο πολλες, και διαφορετικες απαιτησεις. Εμενα παντως με καλυψε.
Το δωματιο στουντιακου επιπεδου, μεγαλο, αλλα με ελλιπή φωτισμο. Τετοιο μωρο, και να το βλεπεις στο ημίφως? Money Mouth
Η τσατσα ουτε καν ακουστηκε.
Χρονος παραμονης στο δωματιο : 12 λεπτα.
Βίκα, θα τα ξαναπούμε συντομα μωρο μου.....Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Εκλεκτικός
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
6.278
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Borgia21, elntinos και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2017
"Για καλη μου τυχη δεν αρνηθηκε κι εκατσε χωρις αντιρρηση κανονικα από πανω μου..."

H μαλακια εχει παει συννεφο Μαλακία
Συνεχιστε ετσι.
01 Αυγούστου, 2017
"Για καλη μου τυχη δεν αρνηθηκε κι εκατσε χωρις αντιρρηση κανονικα από πανω μου..."

Ύστερα από...τέτοια τύχη παίξε και κάνα Τζόκερ μεγάλε Μαλακία
D
DEFENDERS
03 Αυγούστου, 2017
Με ποια λογικη μαθενετε ρωσικα? Για να μιλησετε σε καμια πουτανα? Δεν καταλαβαινω γιατι καποιος να τα μαθει.
04 Αυγούστου, 2017
πολλες το παιζουν κουρασμενες και δεν σε καβαλάνε...ειδικα στο μεταξι Ναι!Ναι!Ναι!
06 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ θά ΄λεγα να μάθεις πρώτα να γράφεις σωστά ελληνικά, και μετά έλα να σου λύσω την απορία σου. Αυτό σε μάρανε κακομοίρη........Money Mouth
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5