Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία συνάντησεις είναι ενδεικτική μια και η πρώτη μου κριτική δεν ανέβηκε ποτέ. Μετά από ένα μνμ και ένα τηλ κανονίστηκε εύκολα σε γνωστό κεντρικό ξενοδοχείο η συνάντηση. η Αννα ήλθε όχι μόνο στην ωρα της αλλά και μισή ωρα πιο μπροστα αφού της το ζητησα με σμσ μολις πήγα στο δωματιο και ειχα τελειωσει τις δουλειες γρηγογοτερα απ΄οτι περιμενα. Η κοπελλα είναι χαμογελαστη γλυκιά και επικοινωνιακή. στα θετικά της επίσης είναι ότι μετά από κάθε γύρο πλένει το στομα της και με οδοντοκρεμμα και με διαλυμα μετα το ντουζ φυσικά. στη 1,5 ώρα που είχε διαρκεια το ραντβού μας δεν ασχολήθηκε με το τηλ της η το ρολοι της και τα χρηματα τα εδωσα εγώ στο τέλος χωρις να κανει κουβέντα καθόλου η άννα. Στα του αγώνα δεν θα αναφερθώ γιατι βλεπω πως αλλοι συναγωνιστες με καλυψαν και ισχυουν ότι γραφουν. Ιδιαιτερη εντυπωση μου εκανε ότι σε κοιταει στα ματια να δει τις αντιδράσεις σου αν σου αρεσει ότι κανει η όχι. Γενικά κατεβαίνω στην αθήνα 3-4 φορες το χρόνο και θέλω να περνάω καλά. Με την Αννούλα πέρασα και θα γίνει το στανταράκι μου....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 30, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
dim.dim(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
126
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vavylon, kalwdios, fouxter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού