Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξημερωματα Κυριακης υστερα απο μεγαλη τσαρκα σε Φυλης,Λιοσιων και Ιωαννινων καταθεση στο Ιωαννινων 3 ισογειο στην Ελενη.Ειναι μια μαλλον Ρουμανα 25 ετων κατα δηλωση της
με μακρυ ξανθο μαλλι,μαυρισμενο σωμα απο παραλια,μετριο αναστημα,κωλαρα και φυσικο βυζακι 3αρι με πεταχτη ρωγα.Προγραμμα ελευ.στοματικο,69,απο πανω,απο κατω κλπ συμφωνα
με το ποιηματακι της τσα2.Εδωσα το μπλε και περασα δωματιο αφου η τσα2 με ρωτησε αν θελω πετσετα για ντουζ και της απαντησα αρνητικα.Το δωματιο πολυ καλο με ολα τα κομφορ.Η γκομενα ηρθε μετα απο λιγο καθως δεν ειχε αλλο πελατη πριν.Ειναι αρκετα ομιλητικη και προσχαρη στο δωματιο αλλα προκατ δεν κανει απλα σε ρωταει πως θες το τσιμπουκι.Της ειπα ακα και ετσι πηρε μωρομαντηλο και με σκουπησε για να αρχισει το γλυψιμο.Ειχε μπει αναμεσα στα ποδια μου και αρχισε πιπα την οποια δεν μπορουσα να εχω οπτικη επαφη καθως ειχε πεσει μπροστα το μαλλι της.Σαν αισθηση δεν ενοιωθα κατι το φοβερο οποτε μαλλον μιλαμε για αεροπιπα.Υστερα απο προτροπη μου, μου εγλυψε-ρουφηξε τα αρχειδια αρκετα καλα μπορω να πω.Στα του αγωνα αφου ολοκληρωσε την πιπα με ρωτησε αν θελω στα 4 η κανονικα.Την εβαλα κανονικα για αρχη και αρχισα να την γαμαω γλυφοντας της τις ρωγες.Αυτη συμμετοχη δεν ειχε ουσιαστικα απλα καθοταν και τον ετρωγε το καλο ομως ηταν οτι το ηθελε ολο μεσα και δεν εκλεβε.Για τελευταια σταση επελεξα τα τεσσερα για να εχω θεα τον πολυ ωραιο μαυρισμενο τουμπανιαρικο πατο της.Αφου εφαγε καποιες πιστονιες οι τελευταιες εξ'αυτων πολυ δυνατες την εχυσα στη μουναρα εντος καποτας και ετσι ολοκληρωθηκε η συνεδρια.Θεμα με το χρονο δεν ειχε αλλωστε ηταν και η ωρα τετοια που ηταν χαλαρα τα πραγματα.
Εν κατακλειδι μιλαμε για μια ωραια παρουσια σε εναν πολυ καλο χωρο αλλα απο υπηρεσιες μετρια πραγματα θα ελεγα.Ισως για μια φορα αν σας κανει το κλικ αξιζει μια δοκιμη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού