Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Ντενιζ είναι καινούρια κοπέλα απο την Ρουμανία, νεαρής ηλικίας,κοντή,λεπτή,με ωραίο σώμα μαλλιά καστανα με μπλε ανταύγειες πάνω απο τους ώμους και μύτη γαμψή. Κάτω χαμηλά στο πόδι της έχει τατουάζ και το πεντάκτινο αστέρι ή πεντάλφα.
Την κοπέλα την είδα την Παρσκευή στην απογευματινή βάρδια.Στο σαλόνι παρουσιάστηκε κάνοντας αργές περιστροφες γύρω απο τον στύλο για να την δούμε καλύτερα.Όμορφη κοπέλα γενικά, καινούρια και με ελεύθερο στοματικό στο πρόγραμμα της αποφάσισα να την δοκιμάσω.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο δεν μιλάει Ελληνικά και με ρώτησε αν μιλάω Αγγλικά τα οποία και καταλαβαίνει. Της έκανα κάποια κοπλιμέντα για το πόσο όμορφη κοπέλα και για τα μαλλιά της. Μάλιστα άνοιξε και δυνατά το φως για να μου δείξει τις ανταύγειες και μετά το ξαναχαμήλωσε.
Σαν προκαταρκτικά η κοπέλα ανέβηκε απο πάνω μου όσο ήμουν ξαπλωμένος στο κρεββάτι και μου έφερνε εναλλάξ τα δύο δυάρια στητά της στήθη στο στόμα για να τα πιπιλάω.Παράλληλα θώπευα το κορμί της και το όμορφο κωλαράκι της. Στα φιλιά δεν είναι δεκτική ,στην διάρκεια της συνεύρεσης μου έδωσε λίγα πεταχτά στο στόμα .
Κατόπιν η κοπέλα με ρώτησε αν για το τσιμπούκι θέλω προφυλακτικό.Της απάντησα αρνητικά και καθάρισε προσεκτικά το πέος με μωρομάντηλο. Το τσιμπούκι της ήταν αργό,αισθησιακό, στεγνό, μέσης ηδονικότητας προς καλής. Σε προτροπή μου για περιποίηση και τον όρχεων αυτή έβαλε το χέρι της πάνω τους και απαλοέγλυφε επιλεκτικά συγκεκριμένα σημεία. Μιας και είδα ότι δεν το πολυγούσταρε της είπα να συνεχίσει το τσιμπούκι της όπως και το έπραξε. 'Οπως ήταν στημένη στα πλάγια είχε κλειστά τα μπούτια και δεν μπορούσα να πιάνω το μουνάκι της αλλά αργότερα έσπασε τις αντιστάσεις απο μόνη της. Δάχτυλο μέσα δεν δέχεται.
Στην στάση του 69 ήρθε σε πολύ καλή θέση και της έγλυφα το μουνάκι και την κωλοτρυπίδα.Της άρεσε το γλυφομούνι και ανταπέδιδε κι αυτή θερμά την περιποίηση.
Η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό και ξεκινήσαμε με αυτήν απο πάνω μου όπου αρχικά πήρε αυτήν την πρωτοβουλία και έκανε ιππασία και κατόπιν την έφερα εγώ πιο κοντά μου και ξεκίνησα να την γαμάω.Της είπα να με γλύφει στον λαιμό και στα αυτιά και το έπραξε ευχάριστα. Γενικά η Ντενίζ είναι μία κοπέλα χαμηλών τόνων,ευγενική και αν τις δώσεις οδηγίες συμμορφώνεται εντός βέβαια των λογικών ορίων.Όπως την γαμούσα κάναμε και κάποια παιχνίδια τα οποία της άρεσαν και γελούσε.Της έφτιαξα εν ολίγοις την διάθεση.
Στο πισοκωλητο η Ντενίζ έκλεισε τα πόδια της αλλά πήρε καλή θέση και όσο την γαμούσα μπορούσα να βλέπω την διείσδυση όσο χούφτωνα τα όμορφα της κωλομάγουλα.
Τέλος και στην στάση του ιεραποστολικού η κοπέλα ήταν απόλυτα συνεργάσιμη και δεχόταν τις διεισδύσεις χωρίς να κλέβει αν και δυστυχώς φιλάκια δεν έδεινε.
Για φινάλε επέλεξα να τελειώσω στο όμορφο κορμάκι της ενώ της χάιδευα το στενό μουνάκι της. Κάπου εκεί η υπηρεσία φώναξε και την κοπέλα
Εν κατακλείδι η Ντενίζ είναι νόστιμη κοπέλα εμφανισιακά, είναι ευγενική, υπάκουη και συνεργάσιμη σε λογικά πλαίσια, χαμηλών τόνων αλλά αρκετά συμπαθητική.Στο σεξ συμμετέχει χωρίς να κλέβει. Η εμπειρία χαρακτηρίζεται καλή και προτείνεται προς δοκιμή σε όσους αρέσκονται σε gfe και πιο χαλαρές καταστάσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντενίζ
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού