Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 131 10
Call-Girls 294748
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση προ ημερών με την Ιόλη. Είχα το τηλέφωνό της πολύ καιρό, αλλά τελευταία στιγμή κάτι γινόταν και άλλαζα γνώμη.
Τη τελευταία φορά, είπα να κανονίσω συνάντηση να βρεθούμε. Επικοινωνία πολύ εύκολη με 2 sms και το ραντεβού κλείστηκε για τον Πρίαμο στο Παγκράτι. (από τις 2ες επιλογές για hotel)
Η Ιόλη δεν άργησε. Χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και τι να δω!!!! Μια μικρογραφία γυναίκας, αλλά πολύ χαριτωμένη. Για μια στιγμή σάστισα. Δεν ήξερα τι να κάνω. Φορούσε ένα σορτσάκι κοντό και μια μπλούζα, χωρίς βαψίματα και άλλα που συνηθίζουν οι γυναίκες. Δεν με χάλασε αυτό όμως.
Μπαίνει μέσα φιλιόμαστε και αρχίζει η προσπάθεια να σπάσει ο πάγος. Κάθεται στο κρεβάτι και πηγαίνω δίπλα. Μιλάμε και χαμουρευόμαστε για λίγο, βγάζει τα ρούχα και πάει για φρεσκάρισμα. Βλέποντάς την χωρίς ρούχα, νόμιζα πως είχα απέναντί μου ένα 16χρονο όχι και πολύ ανεπτυγμένο. Αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό, αλλά στη συγκεκριμένη δουλειά θές το κάτι παραπάνω. Ωραίο σώμα, χωρίς περιττά, αλλά καθόλου στήθος. Η ρόγα όπως πρέπει να είναι. Οι φωτο είναι αντιπροσωπευτικές, αλλά δεν δείχνουν το ύψος.
Βγαίνει απ το μπάνιο, ενώ τη περίμενα στο κρεβάτι. Ξεκινάει στοματικό, χωρίς χέρια και αρκετά βαθύ (αντέχει) μετά με πολύ εύκολες κινήσεις (την κουμαντάρεις και την κοντρολάρεις πολύ εύκολα. 48 κιλά είναι) την γυρίζω ανάσκελα και αρχίζω να τη περιποιούμαι κι εγώ, για αρκετή ώρα. Το ένοιωθα πως της άρεσε. Μου το έλεγε το σώμα της και οι ανάσες της. Στη συνέχεια περάσαμε στο jaccouzi και επαναλάβαμε τη πράξη, ακριβώς όπως και ο φίλος πιο κάτω, με τη διαφορά πως εγώ δυσκολεύτηκα αρκετά στη πίσω πόρτα λόγω μεγέθους μάλλον. Τον δέχτηκε μεν, αλλά με αρκετές φωνές που σημαίνει πως πόνεσε. Την ρώτησα να συνεχίσω ή όχι, συνέχισε λέει, δεν είναι τίποτα. Συνεχίσαμε αρκετή ώρα έτσι, ώσπου έφτανε το τέλος. Βγάζω προφυλακτικό και τις τα δίνω στο στόμα, όπου μετά από λίγο πήγε στο μπάνιο και τα έφτυσε.
Στο δια ταύτα, τι έχουμε; Πέρασα καλά, αλλά όχι super. Δεν τα κλαίς τα χρήματα, αλλά η όλη φάση δεν είναι κάτι που θα θυμάσαι.
Το ότι πληρώνεις παίρνεις, εδώ δεν ισχύει. Τα 120, έστω και full είναι πολλά!!! Με 150 full έχουμε τέλειες συναντήσεις (δεν λέω ονόματα, αλλά γνωρίζετε) που κρατάνε και τις θυμάσαι….
Το όλο πακέτο θα ήταν vfm στα 70/80 την ώρα.
Καλό καλοκαίρι σε όλους!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
4.677
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Ettore, Eisenfaust και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού