Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Gabriella επιτέλους που εδω και καιρό ήθελα να βρεθώ μαζί της. Απο την αρχή που ανέβηκε στο site του γραφείου μου κίνησε το ενδιαφέρον.

Η επικοινωνία με το γραφείο πολύ καλή και το ραντεβού κλείστηκε άμεσα.

Η κοπέλα ήρθε ακριβώς στην ώρα της. Ανοίγωντας την πόρτα του δωματίου, αντίκρισα σχεδόν ό,τι βλέπετε στις φωτογραφίες. Έχει αρκετά όμορφο πρόσωπο, εχει κάποια σημάδια ακμής αλλα σε καμία περίπτωση κάτι τόσο ενοχλητικό. Το σώμα της αρκετά καλό αλλα όχι το τέλειο που θα μπορούσε για την ηλικία της. Το στήθος της στητό και φυσικό μου φάνηκε, όπως είναι στις φωτο.
Η ηλικία της πιστεύω εκει γύρω στα 20.

Πάμε τώρα στα του αγώνα. Το μεγάλο πλεονέκτημα της Gabriella είναι η διάθεση για σεξ και κατ’ επέκταση να ευχαριστήσει τον πελάτη. Αυτό τουλάχιστον εισέπραξα εγω.

Τα γλωσσόφιλα μαζί της δίναν και πέρναν.. πιο βαθυά δε γίνετε. Αφού απο ενα σημείο και μετά δε χρειαζόταν καν να κάνω κίνηση, μόλις την κοιτούσα κατευθείαν φιλιά αυτή!! Ρουφούσε χείλη, γλώσσα, τα πάντα! Πρέπει να της αρέσει πολύ!

Η πίπα της ικανοποιητική αλλα οχι κάτι το ιδιαίτερο (δεν έβαζε χέρι). Με ρωτούσε αν το κάνει καλά, αν μου αρέσει κτλ..(βρε προχώρα εσυ και μη φοβάσαι τίποτα χαχα) δέχεται την όποια καθοδήγηση. Την γύρω περιοχή δεν την έγλειψε απο μόνη της αλλα μετά απο παρότρυνση μου χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου. Άκουγε κατα τη διάρκεια του στοματικού κάποιες οδηγίες μου και προσπαθούσε να κάνει το κάνει έτσι όπως θέλει ο πελάτης.

Στον πρώτο γύρο ξεκίνημα με ιεραποστολική στάση με τα πόδια της να τα εχει κλειδωμένα γύρω απο τη μέση μου όσο εγω της γάμαγα το μουνάκι με εναλλαγές έντασης, πότε αργά και πότε γρήγορα. Η κραυγούλες της φαινόντουσαν και ήταν πιστεύω αληθοφανείς. Εννοείται πως και πάλι φιλιά στο φουλ! Σε όποια στάση και αν κάνει σεξ, θα βρεί τρόπο να φιλάει. Να την εχεις σε ιεραποστολικό και να την γλείφεις σε λαιμό, στήθος, ενω βλέπεις αυτο το καυλωμένο προσωπάκι. Όταν ήρθε η ώρα να τελειώσω, βγήκα απο μέσα της έβγαλα προφυλακτικό και τελείωσα στο στόμα της. Με την ησυχία της τα πήρε όλα και αφου συνέχισε για λίγο ακόμη και με στράγγιξε κανονικότατα πήγε στο μπάνιο να τα φτύσει.

Στο social χαμογελαστή και μπορεί να κάνει μια ευχάριστη συζήτηση με βασικά Αγγλικά.

Ξεκίνημα 2ου γύρου με 69 όπου δέχεται δάκτυλα μπροστά χωρίς να διαμαρτυρηθεί. Σύντομα της λεω πάμε στα 4 και στήνεται έτσι όπως πρέπει. Καλό σπάσιμο μέσης για ικανοποιητική διείσδυση. Αντέχει και σε υψηλούς ρυθμούς με περισσότερες αγριάδες αν και είναι σχεδόν αποκλειστικά GFE. Στα 4 λοιπόν για λίγη ώρα χουφτώνοντας το κωλαράκι της και είχα γύρει μπροστά της για να της φιλάω το λαιμό κάτι το οποίο της άρεσε και μου έλεγε να συνεχίσω να το κάνω. Το τέλος ήρθε έτσι όπως ήμασταν. Κατα ιδρωμένοι και οι 2, μείναμε για λίγο ανάσκελα και μετά ενα ντουζάκι. Ετοιμάστηκε ήρεμα και με αποχαιρέτησε. Έκατσε και κανένα 10λεπτο παραπάνω.

Έμεινα πολυ ευχαριστημένος απο τη συνάντηση μαζί της. Προσωπικά θα τη ξανασυναντούσα.




Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
sextrakian
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
663
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dr_Troy, ANALoga, NanayaShiki1234 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2017
Είναι ακριβος το style που μου αρεσει και εμφανισιακα αλλα και στο sex οπως την περιεγραψες. Απο ότι είδα δεν είναι Αθηνα τώρα... Τυχερος γιατι αν και ειμαι τερμα κατα αυτης της κλεψιας (jesus 200+ euro 1/h με το ξενοδοχείο και σε βαζουν να πληρώσεις και taxi... ελεος) μάλλον μια φορα θα την δοκίμαζα με αυτα που εγραψες. Ωραία κριτική!
06 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ για το σχόλιο σου.
Θέλω να πιστεύω πως θα ξανακάνει tour απο τα μέρη μας οπότε ίσως εχεις την ευκαιρία..
Όντως την τιμολογιακή πολιτική πρέπει να την ξανα εξετάσει πολύ σοβαρά το γραφείο.

Το πως θα περάσει κάποιος με μια κοπέλα είναι συνάρτηση πολλών παραγόντων, οπότε ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Εγώ πέρασα καλά και το ίδιο ελπίζω και σε σενα αν τη συναντήσεις.

Have fun!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2