Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθότι λάτρης των ώριμων Ρωσόφωνων ιερόδουλων, και λόγω και των θετικών κριτικών που έχει λάβει εδώ, αποφάσισα να δοκιμάσω και την Αλιόνα. Στο σπιτάκι δούλευε μαζί με μια άλλη κοπέλα, νομίζω την Όλγα, η οποία όμως υστερούσε αρκετά σε εμφάνιση.

Η Αλιόνα είναι μιλφ από τη Ρωσία, 40+ ηλικιακά, σχετικά ψηλή, με μακρύ ξανθό μαλλί, αρκετά σκληρά χαρακτηριστικά προσώπου, καλό για την ηλικία της σώμα, στο οποίο ξεχωρίζει ο καλοσχηματισμένος της κώλος. Σε γενικές γραμμές η εμφάνισή της είναι αρκετά δυνατή και τσοντοειδής.

Στα του δωματίου τώρα, την βρήκα κατώτερη του αναμενόμενου. Έκανε προκαταρκτικά, φιλώντας με σε στήθος και κοιλιά, ενώ παράλληλα με άφηνε να τη χουφτώνω και να παίζω με τα βυζιά της. Η επιδερμίδα της είναι άψογη, απαλή και βελούδινη στην αφή. Το τσιμπούκι της πολύ μέτριο και μονότονο, περίμενα πολύ περισσότερα από μια κοπέλα της ηλικίας της. Γλωσσόφιλα με εμένα δεν έπαιξαν, αν και το επεδίωξα, μόνο κάποια επιφανειακά φιλιά στο στόμα. Ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό, όπου η συμμετοχή της μου φάνηκε πολύ ψεύτικη, με κραυγούλες και βογγητά που έκαναν μπαμ πως υποκρίνεται. Για το τέλος την πήρα πισωκολλητά, ίσως η καλύτερη στάση για τη συγκεκριμένη αφού η κωλάρα της είναι το δυνατό της σημείο.

Συνοψίζοντας, η Αλιόνα δεν ήταν μεν κακή, αλλά δε με κέρδισε σαν πελάτη. Μου φάνηκε πολύ τυπική, με φανερά προσποιητή συμμετοχή και γενικά μου έβγαλε μια αίσθηση βιασύνης. Ίσως ξαναπεράσω αν αρχίσει να δίνει το κωλί της.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 9 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., tsitsibirdis, sotis99 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού