Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Τζούλια προσπαθούσα να τη δοκιμάσω εδώ και σχεδόν ένα χρόνο τώρα, καθώς μου την είχε συστήσει θερμά έγκριτος συναγωνιστής. Πάντα όμως κάτι γινόταν, είτε δεν είχα χρόνο, είτε περνούσα και δεν την πετύχαινα.

Η Τζούλια λοιπόν, είνα μιλφάκι προς γκιλφάκι πλέον, από την Ουκρανία. Το πιο χαρακτηριστικό σημείο της εμφάνισής της είναι νομίζω τα χείλη της, τα οποία έχει φουσκώσει. Ξανθιά, με προσεγμένο σώμα, τατουάζ, γενικά μοιάζει με αυτές τις κούγκαρ που βλέπουμε στις αμερικανικές τσόντες.

Η εμφάνιση της Τζούλιας λοιπόν είναι καλή για την ηλικία της, εκείνο όμως που την κάνει να ξεχωρίζει είναι οι υπηρεσίες της, η διάθεσή της και η όρεξη που έχει για σεξ. Ενδειτικό ότι την πήρα δυο φορές συνεχόμενες λόγω της καύλας που μου έβγαλε, την πρώτη έμεινα στο μουνί ενώ τη δεύτερη τίμησα και κώλο. Η πίπα της, χωρίς καπότα, ήταν καλή, ασχολήθηκε με αρχίδια και γενικότερη γενετήσια περιοχή. Βαθιά γλωσσόφιλα έπαιξαν από την αρχή μέχρι το τέλος, και μάλιστα ξέρει να φιλάει και αρκετά καλά, όχι ακριβώς όπως με αρέσει αλλά καλά. Την πήρα σε μπόλικες στάσεις, στα όρθια, στα τέσσερα, πλαγιαστά, ιεραποστολικό, με αυτήν από πάνω... η καλύτερη μου το ιεραποστολικό, με γλωσσόφιλα διαρκείας και βαθιές ψωλιές στη μούνα της. Σε όλες τις στάσεις η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή, ένιωθες πως το γούσταρε αυτό που κάναμε.

Τσατσά δεν είδα, αλλά ο χώρος ήταν καθαρός και δεν υπήρξαν χτυπήματα και βιασύνες. Αν σας αρέσει αυτό που βλέπετε στο σαλόνι μην κάνετε το λάθος να μην περάσετε, η κοπέλα συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 12 λεπτά.

Τιμή 20 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., tsitsibirdis, sotis99 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2017
Γαμησες από κολο φίλε?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1