Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είσοδος στον οικο οπου στο σαλονι ξεπροβαλαν δυο κοπελες, η Ντιανα και η Λιλιαν, οι κοπελες κανουν και παρτουζα στα 30 ευρω.
Η Ντιανα είναι σαφως ανωτερη σε εμφανιση από την Λιλιαν, είναι πιο ψηλη εχει πολύ ομορφο σοβαρο και φιληδονο προσωπο.
Στο δωματιο ρωτησα διακριτικα την ηλικια της αλλα μου ειπε ότι είναι "secret" αν και εγω πιστευω ότι είναι καμμια 30αρα.
Η Ντιανα με βρηκε ξαπλωμενο στο κρεβατι, ξαπλωσε από πανω μου και αρχισε να μου δινει φιλια στο λαιμο, κατεβηκε πιο κατω και αρχισε
να πιπιλάει τις ρωγες μου, το κανει αργα και απαλα χωρις βιασυνη,εμενα εκεινη την ωρα με επιασε ένα ριγος από την ηδονή αλλα και
οι καυλες χτυπησαν κοκκινο.Μετα εφερε το σηθος της πανω στον πουτσο μου και αρχισε να τριβεται πανω του,εχει μικρα στηθη με
μετρια πεταχτη ρωγα.Μια δυο φορες η ρωγα της ακουμπησε πανω στον πουτσοκεφαλο και τρελλαθηκα από την ηδονή.
Η Ντιανα πηρε μια καποτα διπλα από το κομοδινο και μου την φορεσε, της ζητησα να κανουμε 69, στην αρχη εδειχνε να το σκέφτεται λιγο,
συνεχισα λεγοντας ότι το κανω πολύ καλα και ότι θα της αρεσει. Η Ντιανα ανοιξε τα ποδια της και εφερε την πανεμορφη κωλαρα της
πανω στο προσωπο μου, της ανοιξα τα κωλομαγουλα και εβαλα τη μουρη μου μεσα βεντουζωντας το στομα μου με το μουνι της,αρχισα να της
κανω βαθια γλειψίματα που εδειχνε να τα απολαμβανει,η Ντιανα ταυτόχρονα μου επαιρνε πιπα, η τεχνικη της όχι κατι ιδιαιτερο
περιειχε και λιγο παιξιμο.Την ανεβασα από πανω οπου η Ντιανα αρχισε να κανει βαθια καθίσματα και λικνίσματα πανω στον πουτσο και να κοιτάζεται
στον καθρεφτη,γυρισμα μετα από λιγο στα 4 οπου το θεαμα είναι υπεροχο,εισοδος μεσα στη ζεστη μουναρα της πιασιμο γερο από τη λεκανη της
και δυνατο σφυροκόπημα οπου η Ντιανα δεν εκλεβε και τον επαιρνε ολο μεσα, τα βογγητα ηταν έκδηλα και γεμισαν το δωματιο,επεσαν και μερικες
μπατσες στα καπούλια της πανω στην καυλα,γυρισμα της Ντιανας σε κανονικη σταση οπου με αγκαλιασε σφιχτα σα να ηταν γυνακα μου, εγω της χουφτωνα
τις μπουταρες και την γαμουσα σαν τρελος, σαν τον αντρα της που θα εφευγε για τον πολεμο και την γαμουσε τελευταια φορα.
Η μουνα της Ντιανας ειχε ανοιξει και εμπαινα μεσα τερμα, ειχε γινει και αρκετα υγρη.Με μερικα γλειψίματα στο λαιμο της και με μερικες βαθιες
πουτσιες ακομα την εχυσα οσο πιο βαθια μπορουσα με στην καυλωμενη μουνα της.

Συμπερασματικα η Ντιανα είναι μια πολύ ομορφη αρχοντικη και ερωτικη γυναικα σε εμφανιση, εκπεμπει ένα ερωτισμο εχει αυτό το κατι που την
κανει να ξεχωριζει από τις πιτσιρικες, στο δωματιο είναι δεκτικη, δεχτηκε 69 αν και δεν ανακοινώνεται στο σαλονι, δεν ξερω αν το κανει επιλεκτικα
αλλα από την στιγμη που δεν ανακοινώνεται σιγουρα δεν είναι υποχρεωμενη να το κανει με ολους.Στο γαμησι δεχεται σφυροκόπημα και βαθιες πουτσιες
δεν κλεβει και δεν δυσανασχετεί, αντίθετα αρχιζει τα βογγητα που σε καβλωνουν περισσοτερο.Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει από εμενα.
Αυτη ηταν η εμπειρια μου με την πανεμορφη Ντιανα, ελπιζω να περασετε το ιδιο καλα, αν και όπως την εκοψα θα εχει σταθερη αποδοση στο δωματιο
και δυσκολα θα φολιασει καποιον. Το δωαμτιο αρκετα καθαρο και η υπηρεσια δεν ενοχλησε, σιγουρα εκατσα παραπανω από 10λεπτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Λίλιαν
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.377
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού