Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
ΤΗΝ γνωστη χριστινα ειχα να την παρω αρκετους μηνες κατεβηκα κατω και ειδα την κυριο βασω την υπηρεσια. Δινω το 20 ευρω και μπηκα στο δωματιο που ειναι διπλα στο σαλονι η χριστινα ηρθε με απο κανενα 20 λεπτο διοτι ειχε αλλον συναγωνιστη σε δωματιο και εκατσε λιγο σαλονι διοτι ειχε μερικα ατομα. Μπαινει η χριστινα στο δωματιο και μιλησαμε για λιγο η χριστινα φορουσε ροζ εσωρουχα με μαυρες καλτσοδετες. Τα εβγαλε τα εσωρουχα και ηρθε στο κρεβατι κανοντας μου προκαταρκτικα γλυψιμο στο στηθος μου εβαλε και τα βυζακια της στον πουτσο μου πανω μου εκανε πολυ καλη πιπα χωρις προφυλακτικο. Με καλη σταση σωματος της επιανα το κωλαρακι εκανε για αρκετη ωρα πιπα την σταματησα. Και καναμε δυο στασεις σεξ πρωτα ανεβηκε πανω στον πουτσο μου και την γαμαγα για καποια λεπτα και τελος πισωκολητο σε αυτη την σταση την εχυσα της εχωσα και καποια κωλοσκαμπιλια . Με την χριστινα περασα πολυ καλα μετα απο καιρο που την ειχα να την γαμησω ειχε πολλα κεφια σημερα. θα την ξαναγαμησω σιγουρα διοτι τιμαει το 20 ευρω. η υπηρεσια δεν ενοχλησε εγω περασα πολυ καλα οσοι δεν την εχετε γαμησει καντε μια δοκιμη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, sweeper και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2017
Τύπε μου, γιατί οι άσσοι;
28 Ιουλίου, 2017
ξεχασα να βαλω βαθμολογιες εμφανιση ενα 8 συμμετοχη 8 8 καθαριοτητα χωρου 8 συμπεριφορα τσατσας 8 παρκιν και 8 αποδοση τιμης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2