Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευματάκι και οι καύλες βαρούσαν κόκκινο. Ο στόχος είχε μπει λόγω φωτογραφιών στο νήμα, και βλέποντας την στο σαλόνι δεν δυσκολεύτηκα να το αποφασίσω.

Πέρασα με απλό πρόγραμμα, για να δω πρώτα την διάθεση της κοπέλας, ούτως ώστε σε επόμενη να πάμε σε μεγαλύτερο πρόγραμμα.

Η κοπέλα είναι όμορφη, με ένα μεγάλο tramp stamp, και piercing στον ομφαλό και στη μύτη. Κορμάκι καλό, ύψος περίπου στο 1,65 και βυζάκια 2αρια.

Ήρθε στο καλά κλιματιζόμενο δωμάτιο, και με καβάλησε αμέσως. Μου ξεκαθάρισε ότι δεν φιλάει και θέλησε να περάσει προφυλακτικό σε ημιλιπόθυμο όργανο. Της είπα να το σηκώσουμε πρώτα, και ξεκίνησε χάδια στο κορμί. Μαζί με το μπαλαμούτι από μέρους μου, το όργανο σηκώθηκε, το έτριψε στα βυζάκια της και πέρασε προφυλακτικό για να αρχίσει μια αεροπιπα. Δεν με ικανοποίησε ούτε ο ρυθμός ούτε το ρουφηγμα, οπότε την διέκοψα για να έρθει από πάνω μου. Καβάλησε και έκοψε κάθε ανεβοκατεβασμα, κουνώντας την λεκάνη της μπρος πίσω. Πάλι η εντριβή ήταν μηδαμινή, οπότε την έστησα στα 4 για να καταχτυπησω. Με εσπρωχνε προς τα πίσω κάθε φορά που τραβιόμουν για να μην ρίξω δυνατές. Έτσι την γύρισα σε ιεραποστολικο, όπου δεν μπορούσε να ξεφύγει, μέχρι την ολοκλήρωση.

Γενικά ψιλοαπογοητευτηκα γιατί φαίνεται καυλιαρα, αλλά είχε διάθεση χαλαρή, αντί για να βγάζει φωτιές.

Πιθανόν να ξαναδοκιμάσω, για να μην την κάψω έτσι απλά.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αννίτα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, lkjhgfdsaa και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού