Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπελα πολυ ομορφη για τα δικα μου γουστα. Αυτος ηταν και λογος που μπηκα. Δεν ειχα απαιτησεις πολλες, μιας και ποτε δεν βγαζω τρελα γουστα σε στουντιο και μπουρδελα. Κατι απλο και διεκπεραιωτικο, μιας και τα δικα γουστα κοστιζουν... Βασικο θεμα μου απλα ειναι να υπαρχει η σχετικη ανεση χρονου, μιας και με το ζορυ μπορω να χυσω σε χρονους μεσων αποστασεων, στιπλ κλπ... Η κοπελα ηρθε σε λιγοτερο απο δεκα λεπτα, πραγμα που εδειξε πως με τον προηγουμενο πελατη, ηταν ταχυστη... Δεν ακουσα ομως παραπονα η φωνες. Μπηκε μεσα, ελαχιστα προκαταετικα, πιπα μετρια, και μετα sex, χωρις ιδιαιτερη συμμετοχη. Με λιγα λογια ακριβως αυτο που περιμενα. Ανεση χρονου σχετκα καλη, μιας και πλρωσα 50αρι, αλλα κι απο την πλευρα μου σε ολο το διαστημα εσπρωχνα για να προλαβω... Συνολικα θετικες εντυπωσεις για εμενα, μιας και μου καλυψε τις αναγκε μου, που ετσι κι αλλιως ηταν ελαχιστες, δηλαδη... μια. Να χυσω να τελειωνω.

Για τον χωρο και το παρκινγκ θα εβαζα την υψηλοτερη βαθμολογια αν μου το επετρεπε το συστημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2.288
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, houdin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού