Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είμαι αρκετό καιρό στο φόρουμ και επειδή με έχει βοηθήσει πολύ σε σωστές επιλογές, και να αποφύγω τις κακοτοπιέςΧαμόγελοείπα να καταθέσω την άποψη μου για το Κατερινάκι.
Συννενόηση άμεση και γρήγορη μέσω Viber, στα θετικά να βάλω πως πριν την συνάντηση με ρώτησε τι χρώματακι εσώρουχα προτιμάωΜατάκι
Το ραντεβού σε γνωστό ξενοδοχείο των Βορείων Προαστείων και ωφείλω να ομολογήσω πως η πρώτη επαφή με σόκαρε κάπως καθώς πλησιάζω τα 50 ηλικιακά, άνοιξα την πόρτα και είδα ένα πολύ μικρό πιπινάκι με όμορφο προσωπάκι φορούσε ένα καυτό σορτσάκι και μπλουζάκι, λεπτούλα με πολύ όμορφο κορμί, που απλά εμένα μου φάνηκε πως παραήταν μικρή για τα γούστα μου.Έχει επίσης αρκετά τατου που εμένα όμως δεν με χαλάνε καθόλου
Ομως το Κατερινάκι ήταν χαμογελαστό, ομιλητικό, χαλαρό, και γενικά πέρασε όμορφα εύκολα η ώρα στο σόσιαλ κομμάτι.
Όσο για τις υπηρεσίες δεν έχω να προσθέσω πολλά σε όσα έχουν γραφεί, ντουζάκι μαζί με δική της πρωτοβουλία, πολλά χάδια και παθιάρικα φιλιά, στοματικό άψογο κατά την γνώμη μου με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής, την έγλυψα και εγώ απο την μεριά μου για αρκετή ώρα και έδειχνε να το απολαμβάνει, και πολλές πρωτοβουλίες στο σεξ απο την μεριά της που εμένα μου αρέσει, δεν μένει παθητική και θα συμφωνήσω με τον φίλο Fragkisko πιο κάτω, αν της συμεριφερθεί κάποιος σωστά και με ευγένεια θα του το αναταποδώσει στο έπακρο και θα περάσει πολύ καλά.
Προσωπικά θα της έβαζα ανώτερη βαθμολογία αλλά δεν έχω την δυνατότητα..ίσως επειδή είναι η πρώτη μου κριτική;;; Πάντως της έβαλα το ανώτερω που είχα να επιλέξω και θα την ξαναέβλεπα πολύ ευχαριστώς αν και όπως είμαι μου αρέσουν οι κάπως μεγαλύτερες κοπέλες

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Fragkiskos7, vavylon, fouxter και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2017
Στις 3 ώρες δεν σ έκανε κάποια έκπτωση...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1