Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κλεοπάτρα τρομάρα της από Ουκρανία, υπηρεσία δεν εμφανίζεται στο ερείπιο αυτό παρά μόνο για να εισπράξει τα χρήματα και για να φωνάξει στο πεντάλεπτο την κοπέλα από το δωμάτιο.
Σώμα για τα μπάζα που αν βγάλει το νυχτικό είναι σαν κύτος, πρόσωπο όμορφο και μεγάλα βυζιά, πρωτοβουλία μηδέν, ελεύθερο στοματικό της κακιάς ώρας κρίμα για την ηλικία της και την καταγωγή της, αρχίδια μετά από εντολή γλύφει σαν να φιλάει εικόνισμα στην εκκλησία, τεμπέλα που βαριέται, γαμήσι στα τέσσερα με ''φοβερή θέα'' και η υπηρεσία να φωνάζει στο πεντάλεπτο και να αρχίζει να υπενθυμίζει η κοπέλα πως πρέπει να φύγει, χύσιμο κακήν κακώς με μαλακία μετά από κάποια λεπτά. Ούτε αντίο δεν είπαν σαν άλλες κότες κρυμμένες στην κουζίνα του μαγαζιού.
Μαύρο στην υπηρεσία και στην κοπέλα, σε καμία περίπτωση δεν αξίζει και δεν τιμά τα λεφτά, κοροϊδία!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
sotirakis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
517
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 serafin, howbawdat, amjik και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2017
Ότι ειχα γραψει και γω περιπου μολις 2 κριτικες πισω.Καπου φταινε και μεις που καταθέτουμε σε τέτοιες περιπτώσεις.
28 Ιουλίου, 2017
Ακριβώς οπως τα λες. Κλασικη περίπτωση ουκρανέζας ....μακρια
28 Ιουλίου, 2017
Συναγωνιστη εγω εχω παει 3 φορες με τηνν Κλεοπατρα και δεν μου ετυχε κατι τετοιο που γραφεις ουτε η υπηρεσία με ενόχλησε και στο τσιμπουκι της οπως γραφω και στην κριτικη μου ειναι παραπολυ καλο
28 Ιουλίου, 2017
@kolletis έχεις δίκαιο!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4