Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119199
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το μαγαζί αυτό ξεκίνησε πάλι και επαναλειτουργεί υπό νέα διεύθυνση...Διάβαζα καιρό τις ενημερώσεις των συναγωνιστών πριν το επισκεφτώ...Μέρες με τις μέρες το ρόστερ δεχόταν προσθήκες και αυτό είναι κάτι που με εξιτάρει και τρέχω να δω τι παίζει....!

Χαλαρά λοιπόν σήμερα και μίας και μεσημεράκι βρισκόμουν στη περιοχή,πέρασμα απο το ελαιοτριβείο της Φρατζή!
Στην υποδοχή παλιά γνώριμη κυρία του χώρου...Καθίσαμε,μιλήσαμε για αρκετή ώρα παρόλο που το κουδούνι δε σταμάτησε να χτυπά!Πέρα από αυτό η Ειρήνη κάθοταν μαζί μου μέχρι να ελευθερωθούν οι κοπέλες καθώς σχεδόν όλες ήταν στα δωμάτια...!
Παρέλασαν η Νίκη,η Βικτώρια που έχουν γραφτεί πολλά,η Σόφη,η Ζέτα και τέλος η Αλίσια...
Η Αλίσια μου άρεσε πιο πολύ από όλες καθώς βγήκε ντροπαλή στο σαλονάκι και όχι αεράτη κάτι το οποίο εκείνη τη στιγμή με κέρδισε...!
Επιλογή της Αλίσια και πέρασμα στο δωμάτιο...!Πρόκειται για μία ξανθούλα κοπέλα με ωραίο,σεμνο αλλά και συγχρόνως έκφυλο πρόσωπο,σώμα με καλές αναλογίες,μικρό στήθος και πεταχτό κώλο!!!
Τα δωμάτια έχουν σουλουπωθεί αρκετά με τη νέα διεύθυνση...Παντοφλάκια,πετσέτες με σελοφάν και γενικά ότι πληρεί ένα οργανωμένο κατάστημα μασάζ!
Έκανα το ντουζάκι μου και την περίμενα καθώς πριν είχε άλλο ραντεβουδάκι.
Μετά από την προβλεπόμενη αναμονή ήρθε κοντά μου για να ξεκινήσουμε...Έναρξη με λίγες κουβεντούλες στα αγγλικά,δε μιλά καλά αλλά καταλαβαίνει δύο τρία πράγματα για να σπάσει ο ΄πάγος....Μασάζ καλό χαιδεύει καλά,μη φανταστείτε κάτι το σούπερ αλλά αυτές τις κοπέλες τις επιλέγεις για το δεύτερο πρόγραμμα το οποίο δεν άργησε,ήρθε κατευθείαν....
Έτσι λοιπόν όπως μου προσέφερε χάδια στη πλάτη,την κοίταξα μου έκλεισε το μάτι και γύρισα ανάσκελα...Τα γλωσσόφιλα δίναν και πέρναν,φιλά πολύ καλά και χρησιμοποιεί πολύ καλά τη γλώσσα της.Κατέβηκε πιο κάτω για να προσφέρει περιποίηση στην ευαίσθητη περιοχή.Το κάνει πολύ καλά με ρουφήγματα στα @@@κια και καραμέλωμα της ευρύτερης περιοχής....Πέρασμα του προφυλακτικού και συνέχεια για λίγο ακόμη στο στοματικό....Να πω πως χρησιμοποιεί και λίγο το χεράκι της αλλά άμα της κάνεις νόημα το απομακρύνει,καθώς αν την αφήσεις μπορεί να σε τελειώσει με πίπα...!

Σεξ τώρα,περάσαμε στο κεντρικό στάδιο της συνάντησης και γνωριμίας!Ξαπλωσαμε στο καναπέ που διαθέτει το δωμάτιο και η Αλίσια ανέβηκε απο πάνω μου....Η συμμετοχή της άριστη με αναστεναγμούς αληθοφανείς.Αλλαγή για πισωκολλητό με άψογο στήσιμο από μέρους της.Τέλος ιεραποστολικό όπου ανταλλάξαμε αρκετά φιλιά,αυξήσαμε τη ταχύτητα και μας βρήκε το τέλος σε αυτή τη στάση!!!

Συμπερασματικά η Αλέσια μου χάρισε ένα πολύ όμορφο μισάωρο και την προτείνω σε όσους γυρίζουν τα εν λόγω καταστήματα...Το β' μέρος το κατέχει καλά και δύσκολα θα φύγει κάποιος δυσαρεστημένος!

Αυτά για την Αλίσια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, n.smirni76 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού