Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653027
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα σε όλους Αυτή είναι η πρώτη κριτική που γράφω Αν και δεν είμαι πάντα υπέρ ένιωσα την ανάγκη να το κάνω διότι απόψε θεώρησα ότι σχεδόν εξαπατήθηκα Έχω πάει πολλές φορές στο συγκεκριμένο μαγαζί πάντα άψογο πάντα τέλειο και θεωρώ ότι δεν είναι σωστό από μία κοπέλα να θέλει να το παίξει έξυπνη γιατί θέλει ακριβώς 9 η ώρα να φύγει διότι Πολλοί από μας δουλεύουμε και μπορεί να τύχει να πάμε στις 8:00. Το όνομα της κοπέλας Να πω την αλήθεια δεν το θυμάμαι ήτανε νέα κοπέλα με μαύρο μαλλί κάτω από τους ώμους από την Αλβανία με ωραίο στήθος ωραίο εμφάνιση γενικά ευχάριστος χαρακτήρας όταν μπήκα μέσα και την είδα αποφασίσαμε αυτή να περάσω και πλήρωσα τα 80 ευρώ με ότι αυτό συνεπάγεται στις υπηρεσίες. Αφού κάνω το ντουζάκι μου και χαλαρώνω έρχεται η κοπέλα στο δωμάτιο κάπως βαριεστημένα θα έλεγα έως πολύ ξεκινάει μία πολύ μηχανική πίπα αγγαρεία το στιλ Άντε να τελειώνουμε να φύγουμε και δεν ήθελε ούτε στο κρεβάτι να πάμε εκεί στο μασάζ στο κρεβάτι επί τόπου εντελώς Μα Εντελώς τυπικά πράγμα το οποίο εμένα Με ξενέρωσε πολύ παραμένει ψυχρή παραμένει αδιάφορη σε σημείο που έχει αργήσει να σε ξενερώνει. Μέχρι πού ξεκινάει το μασάζ εκεί αναθεωρώ τα πάντα όλα διότι αφού ρωτάει πως το θες δυνατό μέτριο απαλό και της λες δυνατό πραγματικά Ήταν απίστευτη με όλη την έννοια της λέξεως αυτό της το αναγνωρίζω. Και τώρα όμως εδώ είναι το τρίτο και αρνητικό και μεγαλύτερο για εμένα από τη στιγμή που έχεις πληρώσει 80 ευρώ και το πρόγραμμα περιλαμβάνει δύο φορές γ***** αυτή κοιτάζει να φάει την ώρα σου λέει πες να κάνεις ντουζ μαζεύει γρήγορα γρήγορα τα πάντα όλα παίρνει και τη δεύτερη κάποτε από το κομοδίνο και τη βάζει στην τσέπη και έρχεται Μετά από λίγη ωρα ντυμένη μένει και σου λέει είδες τώρα είμαι άλλος άνθρωπος. Και τώρα εγώ σας ρωτάω από τη στιγμή που οι υπηρεσίες του μαγαζιού είναι αυστηρές και πάντα άψογες για αυτό και έχει τόσο καλή φήμη Δεν θα έπρεπε να σου πει ότι η κοπέλα δεν θα μπορεί να καθίσει για μία ώρα για να μην πετάξεις και εσύ τα λεφτά σου έτσι Το θεωρώ πολύ πιο έντιμο από το να σε κοροϊδέψει και να φύγει με αυτό τον τρόπο φυσικά μπορούσα να διαμαρτυρηθώ στις Ερυθρές τα μπροστά αλλά δεν Θα άλλαζε κάτι διότι ξενέρωσα τόσο πολύ που πραγματικά δεν ήθελα να μπω καν στη διαδικασία αυτό θα πρέπει να το διαβάσεις το μαγαζί και να κρίνει και να πράξει αναλόγως και για αυτό αποφάσισα να γράψω προς αποφυγήν και το να πω Λοιπόν από τέτοια παθήματα
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
133
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 howbawdat

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2017
Γραψε ονομα γιατι αλλιωs δεν εχει νοημα....προσπαθησε να θυμηθειs η τουλαχιστον κανε μια περιγραφη μαυρο μαλλι μεχρι τουs ωμουs δεν ειναι περιγραφη τυπε !!!
29 Ιουλίου, 2017
Το στυλάκι και η περιγραφή ταιριάζουν με Μαριλένα, αν την έχουν αφήσει και λίγο αμολυτή εκεί μέσα, άστα να πάνε. Νόμιζα ότι είχε σταματήσει από αυτό το μαγαζί.
08 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτή είναι φίλε. Και μάλιστα κοίταζε σαν βρεγμένη γάτα όταν έφευγες μήπως και κάνεις κανένα παράπονο στην διεύθυνση.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3