Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67876
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επιστροφή στα πάτρια εδάφη και είπα να τσεκάρω το Μαρινακι που το είχα βάλει στο μάτι απο καιρό. Συνεννόηση πολυ εύκολη και κλείστηκε ραντεβού σε γνωστό ξενοδοχείο στο μετάξι. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της με με ένα κοκκινο μινι φόρεμα σκέτη καυλα. Πολυ χαμογελαστή, πολυ ευγενική προσπάθησε να σπάσει τον πάγο αμέσως και αφαίρεσε το φόρεμα. Εκει τα ματάκια μου αντίκρυσαν την κωλαρα της που ασφυκτιούσε μεσα σε ένα στριγκακι φωτιά! Μου έγινε κάγκελο! Η Μαρίνα χαμογέλασε πρόστυχα και έτρεξε για ντουζακι! Βγήκε κρατώντας τις κάλτσες που ζήτησα να φοράει και τις έβαλε αργά και ηδονικά μπροστά μου βλέποντας τον πουτσο μου να κοντεύει να σκάσει. Πλακωθηκαμε στα φιλια και αφού έπαιξα λιγο με το μουνακι της την έβαλα να γονατίσει και να μου παρει μια υπέροχη πίπα. Βαθύ λαρύγγι το Μαρινακι... Ακολούθησε ενα περιποιημένο mouth fuck και σκίσιμο ιεραποστολικα που τα έδωσε ολα! Λήξη πρώτου γυρου και αφού μιλήσαμε λιγο με έβαλε κατω και μου έκανε ένα περιποιημένο μασαζακι! Δεν άργησε πολυ να μου ξανασηκωθεί... Στα 4 το Μαρινακι... Να βλέπεις την κωλαρα και να μηθες να σταματήσεις το σκίσιμο, θα ιεραποστολικό, στο πλάι και ξανά στα 4 όπου ήρθε και το τέλος... Θα την ξαναδώ σιγουρα γιατι μου άρεσε πολυ η συμμετοχή της στο σεξ! Τα έδωσε ολα! Καλα γαμησια σε όλους κύριοι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Sproxe Garsia, anon. και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού