Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μπετυ ειναι γνωστο μιλφ ψηλη με βυζαρες και καλοδιατηρημενο σωμα..Την ειχα δει αρκετες φορες σε τσαρκες χθες ειπα να δοκιμασω και να μπω..Στο δωματιο αρχισε να τριβει τα βυζια πανω στον πουτσο μου και να με χαιδευει, συνεχισε με ακαποτη πιπα αρκετα καλη με χρηση της γλωσσας και προστυχο βλεμμα. Πρωτη σταση αυτη απο πανω και οι βυζαρες στην μουρη μου, δευτερη σταση πισωκολλητο, τριτη σταση με εμενα απο πανω..Σε ολες τις στασεις η συμμετοχη της και το στησιμο ηταν καλα με προστυχολογα ενω αντεχει και το σφυροκοπημα..Με καυλωνε το θεαμα των βυζιων που κουνιοντουσαν ενω την γαμουσα..Στο τελος τον επαιξα και εχυσα στις βυζαρες της..Δυναμη η Μπετυ συστηνεται..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
cervantes
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
4.041
Πόντοι:
9.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, villy blond, dbaba και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2017
την εχω επισκεφτει αρκετες φορες επειδη με βαση τα δεδομενα της περιοχης πιστευω οτι ειναι καλη σε εμφανιση και καθαριοτητα. Ωραιο μουνι για την ηλικια της αλλα θα την χαρακτηριζα βιαστικη στο δωματιο αν οχι ξεπετα. Το δε προγραμμα της ειναι φασον χωρις καμια πρωτοτυπια. Οριακα δικαιολογει το 20αρικο, ειναι καλη για μια γρηγορη και διεκπαιρεωτικη εξπερματωση.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1