Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
H παρουσα κριτικη ειναι για το 86πανω (υποθετω οτι ειναι το 86Α) και τη Στελλα απο την Βουλγαρια.
Το προγραμμα (20 Ευρω) περιλαμβανε τα παντα και ελαβε χωρα 25/7/2017 μεσημερακι:
Ακαποτο
Περιποιηση ορχεων
Γλωσσοφιλα
69
Κωλο.
Η Στελλα ειναι σχετικα ψηλη
Προσωπο 10 στα 10 με ωραια λαγνα ματια (σε κοιταει λαγνα οταν πιπωνει)
Βυζι 2,5αρι φυσικο, μαλακο αλλα οχι νερουλο
Κοιλια λιγο φουσκωτη.
Μουνι με εντονα μουνοχειλα (της εκανα πιπα στο 69)
Κωλος ωραιος και στενος
Μπουτογαμπες αψογες
Ο χωρος για ρδελο αξιοπρεπης και το αρκουδισιον αποδοτικο (εξω ειχε 36 βαθμους).
Μπηκα στο δωματιο και επλυνα την οικογενεια.
Μετα απο 5 λεπτα ηλθε το μωρο και μου λεει ευγενικα "να σε πλυνω?" - "πλυθηκα, αλλα αν θες πλυνε με".
Σηκωθηκα, πηγαμε στο νιπτηρα και μου επλυνε το φουτσο ενω την γλωσσοφιλαγα και καναμε παιχνιδια με γλωσσσες.
Η πιπα της ηταν αριστη.
Βαθεια, με πλαγιο κλαρινο, παιξιμο του κεφαλιου και περιποιηση των @@. απο τις καλυτερες πιπες που μου εχουν κανει
Οταν πηγε να μου βαλει ποτα για να συνεχισουμε, της ειπα οτι θελω να γλυψω το νινι της.
Μου το φερε στο στομα. Εγλυψα κλειτο και της πηρα πιπα τα μουνοχειλα. Πεντακαθαρο μουνι.
Οι αναστεναγμοι της αληθοφανεις και καθολου ψαρωτικοι.
"Σου αρεσε η πιπα μου " την ρωταω, "καλυτερη απο τη δικια μου" , απαντησε.
Μου περασε καποτα και μου εκανε ενα πολυ καλο cow girl. Οσο με καβαλαγε εγλυφα βυζια, επιανα μπουτοκωλομερια και επαιρνα γλωσσοφιλα.
"Ελα να σε παρω ανασκελα" της λεω "πριν σου γαμησω τον κωλο".
Στο ιεραποστολικο στηθηκε πολυ καλα και απολαυσα σφυροκοπημα με συμμετοχη εκ μερους της και λαγνα βλεματα.
"Παμε για κωλο" της λεω "γυρνα πισω", "οχι, παρε με ετσι" μου λεει.
Εβαλε κρεμα και της τον εχωσα στο κωλο ιεραποστολικα.
Ο κωλος στενος και φαινονταν οτι πονουσε.
Ενστικτωδικα προβαλε λιγη αντισταση με τα μπουτια. Τα δικα μου ηταν ομως πιο δυνατα και με ενα αποτομο σπρωξιμο
τον εχωσα στο βαθος του κωλαντερου της. Βογκηξε δυνατα.
Εσπρωχνα ενω αυτη βωγκουσε με τα χειλια σφιγμενα. Για να ποναει λιγοτερο σηκωσε ψηλα την λεκανη της και εστι πουτσος και κωλαντερο ηρθαν στην ιδια ευθεια. Συνεχιζε να με κοιτα στα ματια οσο την ταπωνα.
Εχυσα καταπληκτικα. Εβγαλα την καποτα (χωρις μερεντα), τον ξεπλυνα και της τον εδωσα στο στομα μεχρι που επεσε.
Περασα πολυ καλα, η πρωτη μου εμπειρια μετα απο χρονια στη Φυλης ηταν πολυ θετικη.
Την Στελλα την συστηνω ανεπιφυλακτα. Θα ξαναπαω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Στέλλα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.382
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, jimy.m., LanciaRallye037 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2017
Καλα εως εδω!αλλα τον επλυνες μετα το γαμηση και τον ξαναπηρε στο στομα μεχρι να ξεκαυλοση?Εμπειρικα δενωπαιζη κατι τετοιο εκτος αν σε γουσταρε...αλλα κατι τετοιο δεν θα γινει στους ποιο πολλους οποτε προσοπικα δεν παιζει καν να παω να την δω!
27 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο σαλονι υποσχεθηκε τελειωμα στο στομα. Αρα της εκανα και χαρη που τον επλυνα. Παντως ειναι αστερι
27 Ιουλίου, 2017
τα ματακια σου να πας να τα κοιταξεις ομως ε? Οχι και δεκαρι αυτο το μπαζο....το πολυ 6αρι...
που να δεις αλλες δηλαδη τι βαθμο θα βαλεις...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3