Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90519
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Στο τελος της τσαρκας μου..ειπα ας μπω και σε αυτο!Κουλ Αντικρυσα την Τζενη στο σαλονι χωρις τσατσα, με τις βυζαρες της σε κοινη θεα! Δεν ηθελε και πολυ ο μλκ μου για να μπει να δοκιμασει!Μεγάλο χαμόγελο Εδωσα το παραβολο των 30€ και με ρωταει "θα κανεις μπανακι?" - οχι της λεω καθαρος ειμαι!Ματάκι
Πως γυρναω να δω το δωματιο ...βλεπω πως δεν υπαρχει μπανιο!(Εμμμμ) Μονο το κρεβατι υπηρχε κ ο νιπτηρας! Μα καλα που θα εκανα μπανιο???Χμμμ; οεο!Μεγάλο χαμόγελο
Ερχεται μετα απο λιγο το μωρο...ειναι καστανοξανθο με μακρυ μαλλακι,25 χρ., λιγο μπαμπατσικο μωρο με φοβερες φυσικες βυζαρες. Λεει πως ειναι απο Αθηνα,αλλα απο την Βορειο Ηπειρο την εκοψα!Γαμήσου Προκαταρκτικα μηδεν,αν και προσπαθησα με τα γλειψιματακια μου να την ζεστανω αλλα δεν.Κεφάλι σε τοίχο! Οποτε της τον εβγαλα μετα απο λιγο για να τελειωνουμε!
Μου λεει εισαι "τουρμπο μωρο μου απο τωρα" (Γλώσσα)...πιπα ψιλοαθλια ,μονο το πουτσοκεφαλο εβαλε στο στομα της!Θυμός
Τωρα στον αγωνα την γαμησα ιεραποστολικα κ cowgirl...αρχιζε να γουσταρει στο βλεμμα της το ειδα,αλλα δεν παθιαστηκε τοσο ωστε να αφεθει σε περαιτερω πραγματα!Λύπη
Οταν τελειωσα ειπε με αλβανικη προφορα " η σαμπανια ανοιξε"(Γλώσσα)

Το μωρο ηταν στα ορια του κομοδινου! Το πορνοενστικτο μου με ξεγελασε....Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζένη
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.266
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, sithlord και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού