Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετά από αρκετό καιρό το πέος μου δέκτηκε ευχάριστα μαντάτα!Ναι!

μπερδεμενος στον νεφελοδη κοσμο των σκεψεων μου αποφασησα οτι πρεπει να ριξω ενα καλο γαμησι γιατι το αξιζω συν οτι επρεπε επιγοντος να ξελαμπικαρω!

μετά από μια μικρή σχετικά μπουρδελοτσαρκα, κυριως γιατι ενας μαλακας φιλος με καθηστερησεΘυμός μπήκα σε αυτό το οίκειμα.


σαλοναρισμα απο την τσατσα "δυο κοπελες, φουλ προγραμμα και κανουν και τριο!"
"για να δουμε!" λεω στεγνα και αραζω την τριχα μου στον καναπε!

πρώτα πέρασε μια αρκετα ομορφη καστανομαλλα με σπαστο μαλλι, νταρντανα και του γουστου μου.
ηταν σιγουρα οχι στην πρωτη νεοτητατης αλλα με τιποτα γρια και με ελαχιστα παραπανισια κιλα για τα γουστα μου.

ημουν ετοιμος να σηκωθω και να περασω οταν βγαινει η νικη!!!Ναι!

καταλαβα με το που την ειδα οτι εκει θα σκασω το 20αρικο!Ναι!
ξανθια, αρκετα ψηλη, και με ιδανικο σωμα για εμενα λεπτο και γυμνασμενο με μικρα βυζια και καλο κωλο!
απο προσωπο οπως ειπαν οι αλλοι δυο αγωνιστες εχει καποια σημαδια αλλα εμενα μου αρεσε ολη σαν πακετο.
σαφεστατα εχει τα χρονακια την κατατασω στα προμιλφ-μιλφ!

εδωσα τον οβολο μου και περασα σε ενα αρκετα καθαρο δωματιο!
αφου γδυθηκα και μετα απο μια αρκετα μικρη αναμονη περασε η νικη χαμογελαστη!

αφου μου επλυνε το πεος μου προσεκτικα ξαπλωσαμε και με ρωτησε αν θελω με σκουφακι η χωρις, της εκανα νοημα να φορεσει σκουφι και ξεκινησε την πιπα.
πρωτα μου σαλιωσε καλα τις μπαλες μου και επιτα ξεκινησε ενα καλο τσιμπουκι, αρχικα χαλαρα με χερι αλλα μετα συνεχισε χωρις και βαθια μεχρι λαρυγγι.
αφου δουλεψε αρκετα της ειπα να ανεβει πανω μου οπου και ξεκινησαμε ενα δυνατο καρφωμα.
μερικες εναλαγες στασεων και τελειωμα με δυνατο σφυροκοπημα στα τεσσερα οπου περιμενε να παρει ολους τους χυμους μου Έρωτας

προσωπικα περασα αρκετα καλα, σε σημειο μαλιστα που συντομα θα ξαναπαω Κατσικογάμης ειναι ομορφο μετα απο φολες να βρισκεις κατι καλοΚαπέλο

καλα γαμησιαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
peinasmenos_lukos2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
194
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, diaithil1975, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού