Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113784
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η μικροκαμωμένη, γυμνασμένη, καυλιάρα Adelina λοιπόν..

Το τηλέφωνο της Adelina το είχα κανένα χρόνο τώρα, αλλά κάτι γινόταν και δεν μπορούσα να τη συναντήσω όταν έκανε την εμφάνισή της. Για τη σημερινή μας συνάντηση, η οποία ειρήσθω εν παρόδω, ήταν η καλύτερή μου με callgirl, θα πρέπει να ευχαριστήσω θερμά και τη Liza Vip, που ΔΕΝ μου έδωσε το τηλέφωνό της γιατί σε διαφορετική περίπτωση μάλλον θα έπαιρνα το Λιζάκι...

Λοιπόν....Στέλνω μνμ κατα τις 5 και μου απαντάει άμεσα ότι είναι διαθέσιμη για το απογευματοβραδο. Κλείνουμε για τις 8 στο Bill. Ξέροντας ότι έπεται μάχη, σαν καλός στρατιώτης 3 ώρες πριν τον αγώνα (δηλ αμέσως μετά το μνμ) ακονίζω το βέλος μου...ΜαλακίαΝαι!Ναι!Ναι! Τσιμπάω κάτι, καφεδάκι και κατηφορίζω για κέντρο. Φτάνω 7.30, στέλνω μνμ με τον αριθμό δωματίου και εκεί που αναρωτιόμουν τι θα κάνω μισή ώρα, μου στέλνει ότι είναι "so close" και αν γίνεται να έρθει σε 10'. Μα φυσικά καλή μου, έλα και τώρα αν θες.

Είσοδος στο δωμάτιο: με την πρώτη ματιά κάτι με χάλαγε. Ήρθε απλά ντυμένη με ένα φορεματάκι αλλα δεν ήταν αυτό... Μόλις βγήκε από το μπάνιο κατάλαβα: Αυτές οι βλεφαρίδες που έβαλε σε συνδυασμό με τα μαλλιά της που τα έπιασε ψηλά αναδείξανε τα χαρακτηριστικά της. Τώρα μάλιστα. Εσυ είσαι η Adelina είπα από μέσα μου.

Σώμα : μικροκαμωμένη αλλά πολύ γυμνασμένη, όπως μου αρέσει. ΚΩΛΑΡΑ. Στήθος όχι και πολύ καλή δουλειά από τον dr House αλλά στα παπάρια μου καθότι δηλωμένος assman.

Στα του αγώνα: Προκαταρκτικά αρκετά καλά με φιλιά ωραία και ένα τσιμπούκι ακόμη καλύτερο. Στο κυρίως όμως δεν αρχίσαμε καλά. Στην αρχή πήγε να μου αποφύγει διάφορα (κατι μου λεγε για big fat cock). Πηγαίνοντας με τα νερά της όμως λύθηκε και πραγματικά το απόλαυσα αν και σε κάποια φάση πρέπει να την πόνεσα πολύ και μου το είπε. Μου έκανε εντύπωση πως ενώ στο μυαλό μου πριν την συναντήσω την είχα για άγριο κοπάνημα, η Adelina αποδείχτηκε ναζιάρα γατούλα. Και με κίνδυνο να θεωρηθώ αγαπούλης (πάλι στα παπάρια μου) έχω να πω ότι το χαμόγελό της συναγωνίζεται αυτή τη θεσπέσια ΚΩΛΑΡΑ. Στην ανάπαυλα - αφού έχω τελειώσει με μια κραυγή Ταρζάν - το απίστευτο: πιάνω τον εαυτό μου να γελάμε τρελά. Δεν ξέρω τι λέγαμε, κάτι με πείραζε για τα προσόντα μου και καλά κάτι την πείραζα και εγώ, αλλά δεν περίμενα να γελάσω έτσι.

Ο 2ος γύρος κλασικά άρχισε με τσιμπουκάρα. Το έχει. Χωρίς χέρια και με πολύ σάλιο να μπουκώνει. Αράζω , και με πλάτη σε εμένα κάθεται να βλέπω την πλάτη της και αυτή την ΚΩΛΑΡΑ να πάει πάνω κάτω...Τι θέα.....Αφού το κάνει αυτό λίγη ώρα....βγάζει από την τσάντα της το δονητή της....του φοράει λαστιχάκι (Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;) και βάζει τη δόνηση στην κλειτορίδα της.....Εκεί που πήγαινε πάνω κάτω στο κοντάρι μου, μου λέει κάντο εσύ τώρα να είμαι ακίνητη.... Ω, τι καύλα να την νιώθω να χύνει....

Αφού ήρθε η σειρά μου ξαναέκανα τον Ταρζάν και ξανα ανακουφίστηκα.

Συζήτηση λίγο στο κρεβάτι και μπανάκι. Πάνω στην κουβέντα έμαθα ότι θα κάνουμε και διακοπές στο ίδιο νησί τις ίδιες ημ/νιες... Καλό θάταν να βρισκόμασταν αλλά απότι κατάλαβα αυτό το σενάριο δεν παίζει.

Συμπερασματικά: η καλύτερή μου συνεύρεση με cg. Το απόλαυσα από την αρχή μέχρι το τέλος. Δεν ξέρω αν θα τη ξανασυναντήσω γιατί θέλω να έχω κάτι διαφορετικό, αλλά επιφυλάσσομαι γιατί μου έδειξε ότι σε πιθανές επόμενες συνεδρίες, το αποτέλεσμα θα είναι όλο και καλύτερο.

Η βαθμολογία είναι η μεγαλύτερη που μου άφηνε το σύστημα. Αν πραγματικά είχα το ελεύθερο για βαθμολογία, ίσως έκοβα λιιιιιγο από το πρόσωπο αλλά θα έπαιρνε 10αράκι στην επικοινωνία και στην σχέση απόδοσης τιμής και ένα 9αράκι στη διάθεση στο σεξ απλά και μόνο γιατί μου έκοψε μιά δυο στάσεις.

Αυτά απο μένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, αβγδεζ, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού