Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161548
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως για αρκετά call girl έτσι και για την Μαριαλένα,έχουν γραφτεί αρκετά...!Και όχι μόνο κριτικές αλλά και πολλά σχόλια στο φόρουμ...Όμορφη κοπέλα,γλυκό και συγχρόνως έκφυλο πρόσωπο.Σώμα με πολύ όμορφες αναλογίες με ωραίο βυζί και κώλο άψογο...Νομίζω ότι κινείται στα κυβικά που οι περισσότεροι αναζητούν...!

Μετά απο μία σύντομη συνομιλία μηνυμάτων βρέθηκε η ώρα και το μέρος της συνάντησης μας.Έκανα ένα ντουζάκι για να χαλαρώσω και την περίμενα...Δεν άργησε ήρθε στην ώρα της με πολύ κομψό ντύσιμο και με ελαφρύ μακιγιάζ.Νομίζω πως αρκετοί στο δρόμο θα γύριζαν να την κοιτάξουν χωρίς να βάλουν στο μυαλό τους ότι είναι βίζιτα...
Αφου μιλήσαμε για λίγο περί ανέμων και υδάτων αποχώρησε για να ετοιμαστεί στο μπάνιο...!Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή βγήκε φορώντας τα σέξυ εσώρουχά της...Πολύ καύλα να σε πλησιάζει με αυτά που φορούσε και να ξεκινάει έτσι η φάση!
Γλωωσόφιλα αρκετά χωρίς φραγμούς.Κατέβηκε πιο κάτω και αφού πέρασε από το στήθος μου κατευθύνθηκε προς την ευαίσθητη περιοχή.Άψογη στο στοματικό της με καλές κινήσεις της γλώσσσας,καραμέλωμα εκεί που πρέπει και βαθύ τσιμπόυκι!Το εξαφανίζει το εργαλείο,το δουλεύει καλά,έχει άψογη τεχνική στο στοματικό της!Γύρισμα σε 69 για να περιποιηθώ και εγώ λίγο το γατάκι της...
Πεντακάθαρη και έδειχνε να ανταποκρίνεται με αληθοφανείς εκφράσεις...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Πρώτη στάση ιεραποστολικό,κοιτιόμασταν,φιλιόμασταν και γενικότερα η συμμετοχή της έδειχνε άψογη από την αρχή.Αλλαγή για λίγο στα πλάγια με πιο δυνατούς ρυθμούς.Μετά από πάνω και τέλος μετά απο αρκετό σφυροκόπημα σε πισωκολλητό!
Κάθισα δίπλα της και μιλήσαμε για λίγο ακόμη σε ωραίο κλίμα.Μετά από λίγα λεπτά έκανα ένα ντουζάκι για να συνέλθω και να συνεχίσουμε στο β γύρο.
Έτσι και έγινε,αρκετή ώρα στοματικό από μέρους της,πολλά φιλάκια,πέρασμα του προφυλακτικού και συνέχεια για λίγο στα τέσσερα ξανά...Η υψηλή θερμοκρασία των ημερών πίεσε λίγο τη κατάσταση με αποτέλεσμα να καθυστερήσω λίγο.Δεν έδειξε σημάδια βιασύνης ούτε λεπτό.Ίσα ισα που με διάφορα "κόλπα" της ανέβαζε την διάθεση,χωρίς φυσικά να κοιτάζει το ρολόι της παρόλο που πλησιάζαμε στο τέλος της μίας ώρας.

Η Μαριαλένα αποδείχτηκε σουπερ επαγγελματίας και θα την επιλέξω ξανά,προσωπικά.Έτσι την προτείνω και σε άλλους που δεν την γνωρίζουν να την επιλέξουν για μία συνάντηση!

Αυτά για την Μαριαλένα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, n.smirni76 και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού