Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92427
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την Βίκυ είχα διαβάσει πολλά και ακούσει πολλά,όμως καθε φορά που την καλούσα ή της έστελνα μηνυμα δε μπορούσε να συναντηθούμε,έτσι μετά από κάποιες προσπάθειες τα κατάφερα....
Συνεννόηση εύκολη με σύο μηνύματα κανονίστηκε ραντεβού για το bill!
Ήρθε στην ώρα της,τυπική ούτε λεπτό καθυστέρηση...Για να είμαι απολύτως ειλικρινής με το που άνοιξα τη πόρτα περίμενα πιο εντυπωσιακή κοπέλα,από αυτά που έχω διαβάσει...Δεν ήταν άσχημη αλλά πως να το πω την περίμενα πολύ πιο τούμπανο...!
Μιλήσαμε για λίγο για να σπάσει ο πάγος και ξεκινήσαμε...Χαμούρεμα αρκετό ,το έχει λίγο με τα προκαταρκτικά,κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε στοματικό.Πολύ καλό με ρούφηγμα στα @@@κια,ωραίο ρυθμό και με περιποίηση άψογη.Την γύρισα και την περιποιήθηκα και εγώ λίγο,να σημειώσω πως είναι αρκετά καθαρή και μοσχομυριστή.
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ.Πρώτη στάση πισωκολλητό με ωραίο στήσιμο και με καλή συμμετοχή.Εδώ ένα μελανό σημείο το είχαμε...Χτύπησε το κινητό της και το σήκωσε....!Για μένα αυτό είναι λίγο φάουλ.Βέβαια απλά το ανεφέρω καθώς μπορεί σε άλλον να μην έχει συμβεί αλλά εγώ εδώ ξενέρωσα λίγο....
Αλλαγή στάσης για ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος του πρώτου γύρου...
Μπανάκι και από τις δύο πλευρές και χαλαροί στο κρεβάτι...Συζητήσαμε λίγο ακόμη και κάπου εκεί ήρθε η ώρα για την έναρξη του δεύτερου γύρου....Στοματικό και πάλι με πιο χαλαρό ρυθμό και ένταση.Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ με τη Βίκυ απο πάνω...Αλλαγή για τα τέσσερα με πιο δυνατούς ρυθμούς...Αφαίρεσε μετά απο λίγα λεπτά το προφυλακτικό και με ένα μασαζάκι στην ευαίσθητη περιοχή αλλά και αρκετά γλωσσόφιλα έγινε και η δεύτερη κατάθεση...!
Ξάπλωσα στο κρεβάτι ενώ η Βίκυ ξεκίνησε να ετοιμάζεται...Μιλήσαμε ακόμη λίγο ώσπου μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί και αποχώρησε από το δωμάτιο...!

Συμπερασματικά η Βίκυ θεωρείται ένα καλό call girl!Έχει θετικές κριτικές και αρκετή όρεξη να ικανοποιήσει τον εκάστοτε παρτενερ.Τώρα για εμένα ένα θεματάκι με το τηλέφωνο πρέπει να το βελτιώσει,όχι να το κλέινει γιατί δε θα μπορούμε να την εντοπίσουμε απλά να το διαχειρίζεται πιο καλά...!

Αυτά για την Βίκυ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2017
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, n.smirni76 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2017
Η Βίκυ είναι πολύ εντάξει κορίτσι
Z
z4
24 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ματάκι
25 Ιουλίου, 2017
με ποια δικαιολογια στη κοπανησε στο μισαωρο?
25 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγγύηση
25 Ιουλίου, 2017
γιατι φιλε στην ..κοπανησε στο μισαωρο?
14 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στην ώρα έφυγε όχι στο μισάωρο...
28 Αυγούστου, 2017
καλησπερα φιλε μου μου δινεις το τηλεφωνακι ευχαριστω
06 Σεπτεμβρίου, 2017
τηλέφωνο πως θα το μάθουμε? ευχαριστώ!
25 Οκτωβρίου, 2017
Τηλεφωνάκι Βίκυς please?
26 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Διάβασε την πρώτη κριτική
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2