Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161495
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την κούκλα προσπάθησα πολλές φορές να κανονίσω αλλά ολο κάτι τύχαινε κ δεν βολεβαν τα προγράμματα μας...σε σημείο που είχα ψιλοξενερωσει απο σπόντα τησ στέλνω κ κανονίζουμε άμεσα.
Μπαίνει στο δωμάτιο σαν ενα πιπνακι ψιλοξεκολακι που πάει για καφέ χαιρετιομαστε παει για μπανακι κ βγαίνει με κάτι εσώρουχα καβλαααα...η κοπέλα στο πρόσωπο είναι όμορφη αλλα οχι θεα στο σώμα όμως καβλακι τρελό βιζαρεσ κολαρακι πεταχτό τουρλωτό πετρά κοινώς το κοντοπουνο που θελεισ να ξεσκίσεις...
Αράζω στην πολυθρόνα κ την βάζω να γονάτισει για πίπα ετσι ώστε να περνώ μάτι το κωλαράκι τησ απο τον καθρευτη...μάγκες κ γαμώ τισ πίπες ειναι μέσα στο top 3 τησ μέχρι τωρα καριέρας μου να τον καταπίνει ολο να τον χτυπάει στην γλωσα τησ την μια να το πάει αργά την γρήγορα ρούφηγμα τα αρχίδια μιλάμε τρελά ε δεν άντεξα κ πολύ κ τα πίρε στο πρόσωπο μετα μου τον καθάρισε επιμελώς κ έπειτα αποσύρθηκε στο μπάνιο....
Γυρνάει αρχίζουμε λιγακι κ ξεκινάει πίπα απο μονή τησ μια απο τα ιδια δηλαδή τελεία κ ανεβαίνει απο επάνω αρχίζει να κοπανιέτε αλλα τιποτα το ιδιαίτερο σε λογικά πλαίσια κανα βογγιτο κτλ τησ λεω γυρνά στα 4 κ μου απαντάει ε τώρα μιλάς σωστά ..... στα 4 είναι άλλη γυναικά αγριόγατα τι βογγητά τι να ζητάει σφαλιάρες στα κωλομέρια να μου ζητάει να σπρώξω πιο δυνατά κ πιο βαθιά κόλαση μιλάμε..κάπου εκει πυροβόλησα μετά αραζουμε κ είχα λίγο χρόνο μου λέει το έχουμε για ενα ακόμη ...κ αρχίζει μια πίπα διχως αύριο με ξεζούμισε....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 23, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Gamikos
Σεβαστός
Εγγραφή:
7 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.143
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Anderssen_, fouxter και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2017
Στα 100 ΜΕ κόλο; είσαι σίγουρος;
24 Ιουλίου, 2017
Με 100 κωλο και 3 καψουλια!!!!! Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2