Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πάλι μαλακία έκανα....αλλά ως γνωστόν "ο τολμών νικά" και συνάμα "ο μαλάκας είναι ανίκητος"....Συνδυάστε τα 2 ρητά και σίγουρα θα έχετε βρεθεί σε παρόμοια θέση στο παρελθόν...Γερο-μύστης

Επιστροφή από πλάτσα πλούτσα στη Χαλκιδική και συγκεκριμένα στο αγαπημένο χωριό της κάθε βίζιτας που επισκέπτεται αυτές τις μέρες την πόλη μας.
Τί να περιγράψω, να κάθεσαι σε μαγαζί να φας και να είναι σε διαφορετικά τραπέζια 3 βίζιτες που έχεις ταΐσει cremme brulee στο παρελθόν, η μία με κλαρινογαμπρό-αγαπούλη Μαλακία, η άλλη με κοκάκια χορηγό Γαμήσου και η τρίτη και καλύτερη με τη μάνα της που παραθερίζουν μαζίΚεφάλι σε τοίχο!...
Να μην ξεχάσω ότι πετυχαίνω και το αφεντικό μου νωρίτερα στο μπιτσόμπαρο να πίνει βότκες και να πουλάει μούρη λες και είναι 25 χροννών..."Τί κάνεις εδώ ρε; Δεν πήγες δουλειά σήμερα;"Κεφάλι σε τοίχο!
Τί του απαντάς του μαλάκα...μια καλοζυγισμένη καρατιά στον κρόταφο ήθελε αλλά τέλος πάντων....Θυμός

Με τέτοια ψυχολογία κάπου έπρεπε να το χώσω σήμερα. Η καταπιόλα δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή, για να είμαι ειλικρινής η τρίτη ήτανε, οι άλλες πιασμένες, (πολύ μαρούλι ρε πούστη μου στη Σαλόνικα τελικά).Εμμμμ

Δεν ξετρελάθηκα με αυτό που αντίκρισα αλλά αποφάσισα να μείνω. Αν βάλετε λίγη φαντασία θα δείτε την κοπέλα που εμφανίζεται στις φωτογραφίες. Προσθέστε και 10 κιλάκια και είμαστε κομπλέ (Φακίρηηηηηη). Είναι και κοντούλα...
Φαίνεται ότι είναι πιτσιρίκα, παρόλο που έχει κιλά ειδικά στην κοιλιά είναι σφιχτό κορμί χωρίς ραγάδες, στήθος καλούτσικο αλλά όταν ξαπλώσει ανάσκελα εξαφανίζεται. Πολύ ωραία κωλάρα στη στάση ΥΠΑΜ, κρύβει και την κοιλιά και εμφανώς δουλεμένη ροδέλα που δε δίνει. Ένα τατού με ένα όνομα στο σβέρκο που δεν θυμάμαι τί είναι, αφού δεν είχε τα νούμερα του Τζοκερ δεν κάθησα να το διαβάσω, στ'αρχίδια μου.
Την έβγαλε στην πισίνα σήμερα η μπουμπού και άρπαξε άσχημα Money Mouth...την κόβω μέχρι το βράδυ να την ακουμπάς και να βογκάει αληθινά, αλλά όχι από καύλα....
Μέτρια γνώση αγγλικής για λίγη κουβέντα, ουάου και εσύ από Μόσχα είσαι; Δεν το πιστεύω!
Στον αγώνα τίποτα το αξιομνημόνευτο.
Φιλιά δίνει, αλλά ψάχνεις τη γλώσσα της μέσα στο στόμα της. Η κοπέλα είναι πεντακάθαρη, οφείλω να το αναφέρω.
Πίπα μέτρια με συνεχή χρήση χεριού παρόλο που της το τραβούσα συνεχώς. Deep ούτε για αστείο, λες και είμαι και κανένας ψωλαράς....
Μουνάκι εμφανησιακά μικρό αλλά ολίγον πηγάδι.
Στο γαμήσι τον τρώει δίχως παράπονο, την ξεμούνιασα για αρκετή ώρα και δεν παραπονέθηκε πουθενά. Δεν σου βγάζει καύλα όμως με τίποτα.
Τελείωμα στο στόμα όπου τα καταπίνει λες και την κέρασες σφηνάκι, δεν ξέρω αν γουστάρουν μερικοί κάτι τέτοια, εμένα στ'αρχίδια μου αν τα φτύσει, αν τα καταπιεί ή αν χρησιμοποιήσει για κρέμα μαλλιών. Οι μικροί μαλλιάδες είναι πλέον μόνοι τους στον σκληρό τούτο κόσμο από τη στιγμή που θα τους ρίξω και δεν με ενδιαφέρει που θα καταλήξουν.

Απαραίτητη ανάπαυλα με μπάνιο και από τους 2 και λίγη κουβέντα και δεύτερος γύρος χωρίς πολλές καθυστερήσεις.
Συνδυσμός ξενέρωτης φάτσας, ψεύτικων βογκητών και του κατακοκκινισμένου κορμιού της και δεν τελείωνα με τίποτα. Άσε που κάθε φορά που πλησίαζα να τελειώσω απομακρυνόταν για να αποφύγει το cim και να τα πάρει στα βυζιά. Η άτεχνη πίπα δεν βοήθησε καθόλου....

Πρόθυμο κορίτσι αλλά με παραπλανητικές φωτό, για μένα δεν αξίζει το ποσό που ζητάει, προφανώς έχει δουλειά γιατί είναι καταπιόλα και πολλοί εξιτάρονται με τη φάση. Έχει τη διάθεση να σε ικανοποιήσει αλλά από πουτανιά μηδέν. Αν ήταν στα 120 θα ήταν πιό κοντά στην πραγματικότητα αλλά και πάλι πολλά θα ήτανε πιστεύω.
Άντε, ας πάει ο επόμενος να της διαβάσει την κριτική και να πάρει και καμμία εκπτωσούλα για διαφήμιση μετά, καριόληδες για όλους σας δουλεύω....

Θα τελείωνα με το συνηθισμένο "καλά βόλια σε όλους" αλλά δε συνηθίζω να λέω κουβέντες που δεν εννοώ και η ευχή αυτή θα ήταν ψέμα.
Καλά βόλια λοιπόν σε όλους τους γνήσιους μπουρδελιάρηδες, μακριά από συμφέροντα, που πληρώνουν για να ταΐσουν ψωλόχυμα τα κορίτσια Ναι!Ναι!Ναι! και όχι αστακομακαρονάδες σε παραθαλάσια θέρετρα, τί μαλάκες που είστε μερικοί.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.694
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΜrKavlopoulos, ILIAS1339 και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2017
ΠροσκύνημαΝαι!Ναι!Ναι!
24 Ιουλίου, 2017
Ναι!Προσκύνημα
Απο περιέργεια ποιο ειναι το χωριό της Χαλκιδικής τελικά;
24 Ιουλίου, 2017
"Καλά βόλια λοιπόν σε όλους τους γνήσιους μπουρδελιάρηδες, μακριά από συμφέροντα, που πληρώνουν για να ταΐσουν ψωλόχυμα τα κορίτσια RockonRockonRockon και όχι αστακομακαρονάδες σε παραθαλάσια θέρετρα, τί μαλάκες που είστε μερικοί....."

Μεγάλες αλήθειες γίγαντα. Keep walking!
Ναι!Ναι!Ναι!

27 Ιουλίου, 2017
Την είδα και εγώ φίλε μου μαλλιά, και για μένα δεν ήταν η πρώτη επιλογή αλλά η κάτω κεφαλή παρέσυρε την επάνω. Η κριτική σου είναι πολύ καλή δεδομένης και της εμπειρίας σου. Εμένα μου άρεσε πολύ το στήθος της που δεν νομίζω να εξαφανιζόταν στο ανάσκελο. Στα τέσσερα πολύ καλή και ανθεκτική την ξεμούνιασα και στο τέλος είχαμε σφηνάκι. Μου άρεσε που μου χαμογελούσε και είχε καλή διάθεση ίσως έτυχε σε μένα είτε φακιρίζω και εγώ. Δεν τα κλαίω αλλά ούτε θα ξαναπάω.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4