Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230234
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ετεροχρονισμένη κριτική για συνάντηση με τι Λίζα πριν από λίγο καιρό. Συνεννόηση εύκολη με λίγα SMS παρότι μου χε στείλει το τηλέφωνο της πριν κάνα χρόνο και δεν είχα επιχειρήσει ποτέ συνάντηση. H συνάντηση έγινε στο γνωστό χοτέλι πέριξ της Αμφιθέας όπου η κοπέλα έφτασε και λίγο πριν πάω εγώ .Στα του ραντεβού τώρα. Ανοίγοντας την πόρτα αντίκρισα μια πολύ δροσερή όμορφη κοπέλα. Η αλήθεια είναι ότι μετά από τις διθυραμβικές κριτικές ίσως περίμενα κάτι πιο εντυπωσιακό στο πρόσωπο χωρίς αυτό να σημαίνει ότι η κοπέλα δεν ήταν όμορφη. Το σώμα της όμως ήταν για τα δικά μου γούστα πάρα πολύ καλό.Το σόσιαλ ικανοποιητικό χωρίς να είναι αυτό που με απασχολεί. Μετά από το απαραίτητο φρεσκάρισμα άρχισε ο αγώνας με πίπα καλή όχι όμως τέλεια, σεξ και τελείωμα στο στόμα της. Το δυνατό της σημείο είναι μακράν το θεσπέσιο κωλαράκι της το όποιο όμως όπως μου είχε διευκρινίσει από τα μηνύματα και είχα ελαφρώς ξενερώσει δεν ήταν διαθέσιμο εκείνη την μέρα. Στον δεύτερο γύρο είχαμε πάλι πίπα σεξ σε διάφορες στάσεις και προσπάθεια τελειώματος με το στοματάκι της που όμως δεν είχε τα επιθυμητά αποτελέσματα .Γι αυτό ίσως μου μένει μια γλυκόπικρη γεύση απ τη συνάντηση χωρίς να ευθύνεται βεβαίως η κοπέλα. Εν κατακλείδι την προτείνω σε όποιον θέλει μια γλυκιά και όμορφη νεαρή κοπέλα με πολύ καλό σώμα και καλές υπηρεσίες. Το ότι θα την ξανασυναντούσα σίγουρα το έβαλα αποκλειστικά γιατί με αρρώστησε το κωλαράκι της που δεν πήρα και γιατί θεωρώ ότι με αυτή την υπηρεσία στο μενού θα είχα φύγει και εγώ απόλυτα ικανοποιημένος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
eleooooos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
222
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, makhswrx, nteminio_nik και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2017
Ποιος πουστης ξεκολιασε το Λιζακι εεεεεεεε???
26 Ιουλίου, 2017
Τι γίνεται με αυτήν την ρπμ ούτε εμένα μου έδωσε κώλο.Μήπως είναι μούφα προηγούμενες κριτικές που λένε οτι τους έδωσε κώλο?
B
Bon4o
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2